Iconiq tipy na víkend

/ Kamila Písaříková

Víkend je za dveřmi a s ním i plánování co podniknout. Pro ty, kteří se ještě nerozhodli co budou dělat, jsme připravili naše tipy, co plánujeme my v redakci, kam se chystáme i co bychom si přáli navštívit.

Zítra bude víkend. Mnohdy ho nadšeně vítáme, někdy ale nevíme, co si s ním počneme. Chceme ho strávit smysluplně, což se ne vždycky podaří. Každý týden dáme pro vás v redakci dohromady několik tipů na víkendové akce. Dozvíte se co plánujeme, čteme, jaký bychom vás doporučili nový nebo osvědčený tip na výlet. Budeme vás také informovat o připravovaných víkendových akcích, nových knihách i třeba zajímavých filmech v televizi i na DVD, pokud se rozhodnete o víkendu lenošit.

A co nás v redakci Iconiq čeká tento víkend?

Šéfredaktorka Míša Hošková se v těchto dnech stěhuje, ale i přesto na víkend nezapomíná a rozhodla se prožít sobotu se svoji dcerou Sofinkou. “Jdeme se se Sofi podívat na výstavu panenek do Dollsland. Cestou to vezmeme přes pražský Myslbek, protože Sofinka je malá-velká módní znalkyně, kde se otevírá nová prodejna GANT Kids. Pro děti si připravili na celý den hravý program a také soutěž v kreslení.”

dollyforeversafari28shoes29 2013_11_23_GANT_KIDS_MYSLBEK-1

Naše módní redaktorka Ema Janáčková má s víkendem jasno. “Celý týden mám v hlavě jen módu, a proto většinou nechci ve volných chvílích myslet na nic, co se pojí s designem nebo uměním. Protože můj přítel miluje stavebnice všeho druhu a (promiň) jako každý druhý dospělý muž má z části stále dětskou a hravou duši, jdeme se v sobotu podívat na vláčky do Království železnic. Mě okouzlily už fotky a videa na oficiálním webu.”

003474_65_033822

 

Já osobně budu tento víkend pracovně v Paříži, což je pro mě vlastně takový bonus a svátek. Probíhají tam zajímavé výstavy, a tak pro ty z vás, kteří se do Paříže chystají, mám tipů několik. V Grand Palais je unikátní výstava Miss Dior. Vybraní umělci byly osloveni, aby vzdaly svým dílem hold kultovnímu parfému Miss Dior. Výstava je zdarma a trvá jen do pondělí 25. listopadu. V rámci Paris Photo vystavuje také své fotografie úžasný Sebastiao Salgado, v Maison Européenne de la Photographie představuje 245 fotografií z celého světa, které nafotil v průběhu osmi let. A protože jsem vždycky natěšená, jak budou vypadat vánoční výlohy obchodního domu Printemps, zůčastním se letos osobně si dopřát skvělou podívanou, kterou připravila značka Prada.

Printemps-Prada o.23034

Foto: Pinterest.com, archiv firem