Ideální péče o pleť v zimě?

/ Redakce

Značka Vichy je známá svým celostním přístupem k péči o krásnou a zdravou pleť.

Vichy přichází s několika typy, jak si zachovat krásu a zdraví pokožky i během mrazivých zimních dnů. Dopřejte si kompletní péči pokožky obličeje a těla a nedovolte zimě, aby na vaší pleti zanechala jakékoli negativní následky.

Pokožka těla je v zimě vystavována extrémním vnějším podmínkám a neustálým změnám teplot. Je tak více náchylná k dehydrataci, začervenání, vysušení a tvorbě šupinek. Všechny tyto příznaky doprovází nepříjemné pocity pnutí, svědění a dyskomfortu. Proto bychom měli hlavně v tomto období dopřát pokožce celého těla dostatečnou hydrataci a výživu.

Vichy vám pro zimní období nabízí AQUALIA THERMAL RICHE, hloubkovou hydratační, regenerační a zklidňující péči s obsahem kyseliny hyaluronové s hydratačními účinky a Aquabiorylem™ s okamžitým hydratačním efektem. Vytváří na povrchu pleti velmi jemný, nemastný a nelepivý film, který chrání pokožku. Vichy dále doporučuje krémy na suchou a velmi suchou pleť NUTRILOGIE 1 a NUTROLOGIE 2. Jedná se o první péči na suchou pleť s patentovaným Sfingolipidem®, který znovu dodává suché pleti vlastnosti pleti normální. Založená na technologii oleozomů, nosičů, které pronikají hluboko do pokožky a obnovují přirozenou tvorbu lipidů. Nemastná, rychle se vstřebávající textura. Kosmetický komfort a pružnost pleti po 24 hodin.

V neposlední řadě nezapomínejte ani na své ruce, které v zimním období trpí více než kdykoli jindy. Ruce jsou vysušené a podrážděné a často v zimě praskají nebo se olupují. Pokožka rukou je velmi jemná a slabá a často je vystavena v zimě vysušování. NUTRIEXTRA MAIN je výživný krém na ruce, který zajišťuje až 1 den hydratační ochrany rukou.

Užijte si zimu bez následků.