Inspirace na festival Glastonbury: Pohodlí, vrstvení a osobitost

/ Redakce

Jeden z nejdůležitějších světových hudebních festivalů Glastonbury se blíží a jestli se na něj chystáte, budete chtít zazářit. Jestli si nevíte rady s festivalovým lookem, který by směle konkuroval těm hvězdným, které jsou pokaždé v hledáčku fotografů, pak pro vás máme inspiraci. Festival začíná už 24. července a potrvá 4 dny. Je tedy na čase vzít výprodeje útokem a nakoupit poslední ikonické kousky na koncert Kanya Westa nebo Pharella Williamse.

V posledních letech je jednou z největších festivalových módních ikon sestra topmodelky Cary Delevingne, Poppy, která oslňuje krátkými topy, šortkami a holínkami. Nicméně hitem letošního léta jsou jednoznačně květinové šaty po vzoru Sienny Miller nebo overal ve stylu Alexy Chung. Dalším festivalovým trendem je military styl Daisy Lowe.
Poppy delavigne alexa chung
Co je ale důležitější než hvězdný styl, to je pohodlí, jež je ve festivalovém prostředí neocenitelné. A co je doopravdy pohodlné, to jsou šaty nebo volné kalhoty a milovnice glamour stylu ocení koženou sukni. Vrstvené šperky pak dodají zajímavý twist celému looku.

A na závěr to nejdůležitější- Užívejte si muziku plnými doušky!