Inspirujte se: Takhle se oblékají stylové ženy v Čechách

/ Redakce

Jak se oblékají stylové ženy v Čechách? Vyzpovídali jsme tři krásné dámy a požádali jsme je, aby se nám vyfotily tak, jak jdou dnes do práce. Ač jsou každá z nich úplně jiná, jedno mají společné, jde jim především o pohodlí a vlastní identitu, než o honosné značky a okázalost.

11354741_10205643481019985_1911747429_nZuzana Machalová
(vizážistka)
Zuzana je jednou z našich nejlepších vizážistek, která líčí nejen pro prestižní módní magazíny v Čechách i v zahraničí, ale také pro světové reklamní kampaně a fotografy zvučných jmen. Dlouho pobývala v zahraničí a její styl oblékání přesně vystihuje to, jaká je. Divoká, nespoutaná a ženská. “Dneska mám na sobě conversky a tuniku Jaeger London. Tahle kombinace je pro mě skvělým kompromisem mezi pohodlím, které potřebuji ve své práci a stylem, který mám ráda. Jsou to pro mě takové elegantní tepláky.”

10403547_10205687343519484_8802544003478243296_nTerezie Kovalová
(Violoncellistka a modelka)
Violoncellistka Terezie na sebe upozorňuje nejen coby muzikantka v hned několika hudebně rozličných projektech, ať už je to duo Calm Season nebo spolupráce se zpěvačkou Vladivojnou La Chiou, ale také coby úspěšná modelka. A pro nás je Terezie takovým synonymem pro stylovou holku, která si na nic nehraje. “I když módu zbožňuji, v normálním životě se oblékám velmi jednoduše. Černá s černou, občas šedá, bílá nebo modrá. Mám ráda jednoduché linie a celkově vyznávám minimalismus. Líbí se mi šperky, které mají nějaký příběh a dopustit nedám na kecky Vans, ty jsou mou životní láskou.”

unnamedLucie Pavlásková
(Majitelka PR agentury I do fashion)
Lucie vlastní agenturu zastupující módní značky, obchody i showroomy a svým pohledem na módu inspiruje nejednu ženu. S lehkostí sobě vlastní vypadá skvěle, ať jde do práce, na party nebo na pískoviště se svým synem Hugem. Navíc je jednou z těch šťastných žen, kterým sluší úplně vše. “Co mám dneska na sobě? Jako vždy něco pohodlného, co mě neomezuje v pohybu. Svůj oblíbený kabát od Denisy Nové, tričko Osi Femmes, džíny Nudie Jeans, boty XTI a taška Qwstion.”

Zdroj foto: Archiv