Inspirujte se účesy kultovního seriálu Sex ve městě

/ Redakce

Vlasové kreace hlavní hrdinky Carrie Bradshaw v podání Sarah Jessicy Parker vám jistě neunikly, pokud jste fanoušky kultovního seriálu Sex ve městě. I její kolegyně vystřídaly mnohé vlasové kreace.

Tomuto seriálu na jeho počátku nikdo takový úspěch nepředpovídal. V době jeho vzniku se jednalo o relativně všední seriál, čemuž odpovídal také rozpočet. Žádný velký styling, skoro žádná elegance. Jak šel čas, seriálová hrdinka dospěla a s ní i její vlasy.

1bd2d9235841fa4673414d0c61fe289d1

Z dlouhých svéhlavě kudrnatých vlasů se staly ještě delší narovnané, vyžehlené. Carrie vyzkoušela také mnoho drdolů a pokusů o společenské účesy. Dalo by se říci, že s každou její novou známostí i přibývající řadou seriálu přišel nový účes. Věrná zůstala snad jen své špinavě blond barvě.

9bab32d241a782f7141fe41578f7ce7e

Divoce kudrnaté delší vlasy vystřídala Carrie Bradshaw za mikádo, v některých dílech vyžehledné, jindy jen tak ledabyle upravené. Její vlasy prošly asi největší proměnou ze všech hrdinek kultovního seriálu. Miranda se držela své zrzavé barvy, její kratší účes doznal jen své elegantnější proměny.

8348d284fc7539f99174fd5be58157ca

Vždy šmrncovní Samantha byla po celou dobu věrná svým blond vlasů, které ostříhala snad jen kvůli nemoci. Nutno podotknout, že i krátký účes uměla nosit s grácií sobě vlastní. A i Charlotta, žena z dobré společnosti, nezměnila svůj ůčes za celou dobu výrazně nikdy, její pečlivě upravené dlouhé vlasy nás provázely po celou dobu seriálu.

af7f0af6ff082efac13f45d9fbc80b1a

Je vlastně velmi sympatické, že si tvůrci seriálu vzali inspiraci z reálného života většiny žen. U nás totiž chodí změna účesu ruku v ruce s novým vztahem, výměnou zaměstnání nebo jakoukoliv výraznější životní změnou i náladou. A tak jestli se stále vedou diskuze o tom, že kultovní seriál Sex ve městě je jen vlastně takovou pohádkou, kterou má šanci zažít jen málokterá z nás, v oblasti účesů se tedy tvůrci perfektně trefili do životní reality.

'Sex And The City: The Movie' film set - New York

Foto: Profimedia.cz, Pinterest.com