Intimissimi sází na tělovou

/ Redakce

Italský výrobce spodního prádla Intimissimi uvádí pro sezónu podzim-zima kolekci Nude.

Název již napovídá, že celá řada modelů se ponese v tělové barvě. Kolekce obsahuje na dvacítku kusů napříč jednotlivými produktovými liniemi: od hlavní linie spodního prádla Sartorial přes kolekci tvarovacího a stahovacího prádla až po základní celoroční řadu Basic.

Tělová kolekce Nude čerpá inspiraci z italské elegance, vášně a romantiky. Něžný ženský styl odráží nenapodobitelného italského ducha. Inspiruje se římskou architekturou, nádhernými freskami a sochami. Tvarovací a stahovací set s vysokými kalhotkami v mandlově béžové či krajkové body v barvě bílé kávy jsou toho krásným příkladem. Nesmírně rafinovaně působí kombinace tělové barvy s černou krajkou, která se objevuje na setech podprsenek a kalhotek, body i nočním prádle. Kolekce je působivá na těle a zároveň neviditelná pod oblečením, plní tedy dvojí účel a to již stojí za zvážení, zda nám to nechybí doma ve skříni.

Kolekci Nude si můžete zakoupit od srpna ve všech značkových obchodech Intimissimi. Do té doby se nechte inspirovat reklamní kampaní, kterou nafotil Raphael Mazzucco. Tváří se stala již známá Tanya Mityushina, která je ikonou Intimissimi po celý tento rok. Scenérií pro tyto působivé fotografie byl nádherný římský palác postavený v r. 1600. Zkrátka za vším krásným hledejte nejen ženu, ale především Itálii.

 

 

0 Comments

Leave a Comment