Isabel Marant pro H&M: První ochutnávka naživo

Včera představil módní řetězec H&M novinářům limitovanou kolekci Isabel Marant pro H&M, která bude ve vybraných obchodech k dostání od 14. listopadu. Redakce Iconiq nemohla chybět, přinášíme vám malou ochutnávku, na co se za týden můžete těšit.

Francouzská designérka Isabel Marant vytvořila pro švédskou konfekci řadu dámské i pánské kolekce, která nese její rukopis, etnické detaily a pestré vzory. V reklamní kampani se objevují známé tváře jako Milla Jovovitch, modelky Alek Wek nebo Lou Doillon.

Byla jsem zvědavá, jak kolekce vypadá naživo. V krásném a útulném prostředí showroomu H&M bylo živo. Novináře střídali bloggeři i módní stylisté a všichni byli zvědaví na modely a doplňky. Materiály halenek i šatů jsou jemné a vlající jako vánek, mají francouzský šmrnc i eleganci. Pletené a obrovské svetry k nim pak vytvářejí skvělou kombinaci do kontrastu. Střihově podporuje kolekce spíše útlé a štíhlé typy. Doplňky jsou jemné, drobné a zároveň natolik výrazné a originální, že upoutají pozornost. Pánové se mohou těšit na objemné svetry, šik kalhoty i zajímavě střižené boty.

Kolekce startuje ve čtvrtek 14.listopadu ve vybraných obchodech H&M.

Foto: Kamila Písaříková