Italská značka Tosca Blu je v Praze!

/ Redakce

Italská značka Tosca Blu otevřela v Praze svůj první butik v České Republice. Na slavnostní otevření přiletěl z Itálie dokonce i zakladatel značky pan Giacomo Ronzoni.

V pražském Palladiu byl oficiálně otevřen první samostatný butik italské značky TOSCA BLU v České republice. Na slavnostní otevření přiletěl z Itálie zakladatel značky Giacomo Ronzoni, který přestřihl pásku společně s ambasadorkami večera Miss ČR 2009 Anetou Vignerovou a moderátorkou Nikol Moravcovou. Podporu značce svojí účastí vyjádřil také italský velvyslanec pan Pasquale D’Avino.

V butiku najdete bohatou nabídku kožených kabelek, obuvi a dalších doplňků inspirovaných italským životním stylem, doplněným kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Obchod v Praze je v pořadí 26 monobrendovým butikem, které má TOSCA BLU po celém světě.

Slavnostní zahájení  se neslo v podobě  kolekce jaro/léto 2014, která je pro tento rok plná radosti, velkého množství barev a inspirací různých stylů. Část kolekce je ovlivněna atmosférou středomoří v jemných barvách teplých letních dnů. Kolekce plná čistých a jednoduchých linií a barev. Druhá část kolekce se odehrává ve velmi romantické náladě s modely se symbolem srdce a zajímavými detaily.

Část kabelek je inspirována magickým realismem v elegantní spojitosti s energií latinského stylu. Množství barev, které okouzlí v podobě žluté, zelené, růžové nebo bílé. Různé potisky a zajímavé zdobení, které vyjadřují ženu se šarmem a elegancí jak i vystihuje kampaň inspirovaná mexickou malířkou Fridou Kahlo. Pro zpestření slavnostního večera si i návštěvníci mohli vyzkoušet vytvořit svoji vlastní kampaň TOSCA BLU a vyfotit se s kabelkami v kreativní póze před logo stěnou ve fotografickém koutku.

 

O značce TOSCA BLU

Za zrodem značky Tosca Blu stojí společnost Minoronzoni, která brzy po svém založení v roce 1978 získala vedoucí postavení na trhu s koženým zbožím a doplňky v Itálii a stala se dodavatelem a partnerem významných italských i celosvětových značek luxusního a módního sektoru.

Více než 35 letá tradice ve výrobě kožených pásků a s tím spojené dlouholeté zkušenosti, vysoká kvalita produktů a know-how typické pro autentické produkty “Made in Italy”, vedli zakladatele společnosti, Giacoma Ronzoni, k rozšíření portfolia firmy. V roce 1998 založil značku Tosca Blu představující ucelenou kolekci kabelek spolu s malým koženým zbožím, pásky, šperky a dalšími doplňky.

Kolekce Tosca Blu se vyznačují čistými liniemi, mladistvým vzhledem plným ženskosti, skvělým poměrem ceny a kvality a důrazem na výběr kůží a řemeslné zpracování. Na úspěch značky navázala společnost založením Tosca Blu Shoes se samostatnou linií bot. 

Foto: Archiv značky