Jak být v létě hippie

/ Redakce

Třásně, krajka, spousta náramků a náhrdelníků a také šaty a doplňky z kůže, to je ve zkratce hippie styl, který je letos v létě opravdu v kurzu.

cc7112e05ff7baaac6f50e7b325f1365Uvolněná hippie móda je stále trendy a čím víc svítí slunce, tím více to platí. Hippie styl nemá pravidla a proto dává více prostoru vlastní fantazii. Přesto, pokud si chcete vyrazit ven jako hippie, řiďte se několika radami.

Mix barev
Spousta barev je doslova nutností. Neexistují žádné limity pro počet barev, jejich sytost nebo odstíny, a tak je jen na vás, jestli se pustíte do odvážných kombinací nebo zůstanete při zemi s tlumenými barvami.

11cc7cdad7a5ca7b9d6d33cf349ddec6Košile číslo jedna
Jedním z kousků, které k hippie stylu patří, je košile. Je jedno jestli bude džínová, plátěná, s potiskem nebo s výšivkou, správná hippie girl ji nosí ke všemu.

Nedržte se zpět
Zdrženlivost se v tomto stylu nenosí. Naopak. Kombinace vzorů, barev i zdobných technik je téměř povinností. Není proto nic špatného na tom, kombinovat zdánlivě nekombinovatelné v dokonale různorodý celek.

Šperky, šperky a zase šperky
Šperků není nikdy dost bez ohledu na to, kam zrovna jdete. Ideální jsou květiny ať umělé nebo ty živé, dřevěné šperky, korálky a řetízky, ale i surové kameny a peříčka v kombinaci s kůží.

Zdroj foto: Pinterest.com