Jak jíst pravidelně, plnohodnotně a zdravě, když na jídlo není čas?

/ Redakce

Jíst zdravě je podle všeho tak jednoduché. Ne ale pokud má váš pracovní den 24h a vy nestíháte nic. Natož hledat to správně zdravé, nutričně vyvážené, gluten free, nebo vegan jídlo. Pak vzniká onen začarovaný kruh nepravidelného stravování, náletů do fast foodů a návštěvy ledničky v nočních hodinách. Přesně pro tyto případy jsme objevili naprosto dokonalé řešení!

Taky jste si v těchto případech už několikrát říkali, jak by bylo skvělé vykouzlit během pouhé jedné minuty plnohodnotné jídlo na celý den a nehladovět?

Přesně pro tyto případy je tu MANA. O co se jedná?

Mana je nutričně vyvážené jídlo ve formě nápoje, které vytvoříte během pouhých pár sekund smíchání prášku, vody a speciálního oleje. Veškeré ingredience jsou čistě přírodní, bez zbytečné chemie, nebo éček. Takže do svého těla dostanete pouze to nejlepší. Zkrátka ideální parťák do upracovaných dnů, když nestíháme. Navíc je nejen vegan, ale i gluten free.

Ve prvním starter kitu vám dorazí Mana, která nahradí 35 porcí jídla, nerezová odměrka, láhev, oleje a podrobný návod na přípravu. Pak už vám stačí jen necelá minuta na přípravu vašeho jídla. Dají se s ní nahrazovat jak veškerá jídla, tak i jednotlivé porce.

IMG_1754

Samotná Mana má jemnou, lehce nasládlou vanilkovou chuť. Dá se takto pít samotná, nebo smíchat s jakýmkoliv ovocem. Skvěle chutná například s rozmixovaným banánem, borůvkami, nebo jahodami.

Velkou výhodou je také to, že vám vydží po celý den a to i bez skladování v lednici. Dá se tedy nosit stále s sebou a kdykoliv s ní můžete zahnat pocit hladu.

Nám se nejvíce osvědčila místo snídaně, na které v týdnu zkrátka nemáme čas, ani chuť. A když víme, že i samotný oběd je v nedohlednu, volíme Manu.

IMG_0728

Samozřejmě že jídlo milujeme, ale ne vždy je možnost, nebo čas se zdravě a pořádně najíst. Takže v těchto chvílích u nás Mana vítězí na plné čáře a rozhodně ji všem věčně upracovaným (nejen) holkám doporučujeme!

Znáte snad jiné super rychle dostupné jídlo?

foto Instagram