Jak letos na pláž?

/ Redakce

Letní dovolená už se rychle blíží. Pokud také přemýšlíte v jednom kuse o tom, které trendy se na pláži letos budou nosit, přečtěte si pár zaručeným tipů.

Minimalismus

Vše, co letos bude IN je inspirováno jednoduchými a čistými liniemi, přírodními a neutrálními barvami. Co takovýmto stylem získáte? Minimalistický vzhled působící velmi elegantně, rafinovaně a čistě. Máte tedy “volnou ruku” při vybírání doplňků, u kterých nemusíte šetřit na barvách a vzorech.

10906150_10152968579295910_7501654784471238985_nLen

Přírodní materiál len se letos bude skloňovat ve všech možných pádech. Je k dostání nejen v podobě šortek, ale i v tunikách, halenkách a košilových šatech. Navíc, tento materiál je přímo určen letním outfitům, protože zanechává příjemný chladivý pocit. Jedinou nevýhodou může být přílišná mačkavost, která ale u plážových outfitů vůbec nevadí!

len

Proti úžehu…

V kurzu jsou turbany a různě ovázané šátky. Pokud chcete, můžete ale stále zůstat u klasického širokého klobouku, který skvěle zastíní a dodá na šarmu.

KLOBOUK

Barevná zrcadlová skla

Tento trend v slunečních brýlích pokračuje z minulé letní sezóny. Letos designéři udělali mnoho barevných variací včetně žluto-zlatých, růžových či zelených odstínů sklíček, které již zmiňovaným minimalistickým outfitům dodají ten správný ráz.

bryle

Bílé plavky

Jsou velmi versatilní a můžete je využít mnoha způsoby. Například lambádovou podprsenku můžete navrstvit pod průhlednou halenku a vytvoříte tak neotřepaný nový look. Jediné, na co si musíte dát pozor, je písek na pláži, který je na materiálu poměrně vidět.

bile plavky

Slaměná kabelka

Vrací se téměř po dekádě. Navíc tento typ kabelky je na pláž velmi vhodný díky prostornosti, kterého není při balení krémů, časopisů a ručníků nikdy dost! A pokud byste chtěli zainvestovat, co třeba tento proutěný skvost od Chanel?

Chanel Basket Bag

V “doktorkách” na pláž?

Vezměte dovolenou i jako ozdravnou kúru pro vaše nohy. Nejen, že budete trendy, ale také pomůžete přirozené klenbě vašich chodidel. IN mezi těmito botami jsou rozhodně metalické odstíny!

doktorky

Ale hlavně si svůj volný čas na pláži patřičně užijte!

Foto: Pinterest.com