Jak Louis Vuitton slaví Den otců?

/ Lenka Komrsková

Louis Vuitton slaví Den otců svými eklektickými pánskými kolekcemi. Charakteristické motivy značky jsou interpretovány na širokém sortimentu ready-to-wear kolekce, kožených produktů, bot a doplňků.

Nesmrtelné doplňky

Capsule kolekce ikonických pánských tašek Gaston Labels, Reverse Monogram Eclipse a Damier Graphite Utility tvoří jádro nabídky koženého zboží. Ať už se jedná o messenger nebo batoh, každá taška je navržena pro aktivního muže, který tráví spoustu času na cestách.

Nabídka doplňků je oslavou kultovního monogramu. Najdete ho na klasických kouscích, jako například jsou pásky z teletiny, ale i jako ikonický „podpis“ na slunečních brýlích LV Ash a LV Catch Round. Monogram lze nosit i na masívním řetězu kolem krku nebo na zápěstí. Jako novinku aktuální sezony Louis Vuitton představuje duhovou verzi, která reflektuje charakteristické barvy kolekcí návrháře Virgila Abloha.

Kolekce bot vzdává hold sportovní obuvi, která se stala novou klasikou pánského šatníku. Klasický bílý pár s jemným šedým koženým lemem se vzorem Monogram kontrastuje s černým lesklým motivem Monogram Rivoli nebo modelem Run Away Pulse – moderní sportovní bota je konstantou elegantního, ale stále neformálního stylu.

Exkluzivní smart watch

Dalším tipem je Tambour Horizon, unikátní model chytrých propojených hodinek, které dokonale ztělesňují ducha cestování v tradici značky Louis Vuitton, její řemeslnou kvalitu a kreativitu. Rozšířená funkce My Travel nyní umí synchronizovat všechny informace pro cestovatele a její součástí je i přístup k cestovním průvodcům City Guide. Nový 24hodinový prstenec kolem číselníku optimálně doplňuje obsah zobrazovaný funkcí Agenda. Hodinky disponují krokoměrem, předpovědí počasí a indikátorem kvality ovzduší.

Originální dárky

Milovníky krásných předmětů zaujme série speciálních kousků, které v sobě kombinují tradici i moderní dobu. Dvě těžítka v podobě plachetnice a klasického automobilu-veterána připomínají vášeň Gastona Louise Vuittona pro vzpomínky z dětství a umění cestování, které se stalo symbolem značky Louis Vuitton.

Švihadla, činky, stolní tenis nebo golfové hole… Protože sport hraje stále důležitější roli v životě muže, Louis Vuitton nabízí produkty pro životní styl, z nichž se stávají luxusní předměty. Značka vnáší barvy i do společenských her v kontrastních materiálech – plexisklo se potkává s kůží a kovem v překvapivých detailech. Dokonale propracované doplňky, jako například držáky na kostky a žetony, jsou důkazem pečlivého zpracování, které odráží dlouholetou tradici výroby společenských her Louis Vuitton.