-->

Jak na dokonalý outfit? Tohle jsou triky těch nejstylovějších holek na světě

/ Tereza Spilková

Také obdivujete fotografie street stylu a chtěla byste být stejně cool a nedbalá jako stylové it girls? Není problém, stačí dodržovat několik pravidel, kterými se každá stylová hvězda řídí.

1) Netradiční barevné kombinace

Nebojte se zkoušet a kombinovat všechny možné barvy dohromady. Nedržte se příruček, pravidel, ani toho, co jste viděla na ostatních. Vezměte kousky, které máte ve skříni, a pokuste se je nakombinovat tak, jak jste to ještě nikdy neudělala. Uvidíte, že výsledné outfity vás příjemně překvapí.

baryyy

2) Boty v hlavní roli

Boty jsou jednou z nejdůležitějších částí outfitu. Nepodceňujte je. Pokud potřebujete přivést váš starý a milovaný outfit opět k životu, pořiďte si k němu nové boty.

Dalším trikem je kombinovat elegantní outfity se sportovními botami a naopak. Džíny, tričko a vysoké kotníčkové boty jsou zaručený recept na cool outfit.

botyyy

3) Doplňky a detaily

Nepodceňujte ani drobné detaily – řetízky, náušnice, prsteny, kabelky. Méně je sice více, pokud ale chcete vypadat opravdu cool, detaily neopomíjejte. Právě díky nim bude každý outfit mnohem zajímavější. Takže jim věnujte extra čas a pozornost, vyplatí se to.

doplnky

4) Vy první

Ať už se vám nějaký kousek líbí sebevíc, pokud nefunguje na vaší postavě, nebo se v něm prostě necítíte stoprocentně dobře, nenoste ho. Abyste vypadala vždy dobře, musíte se především dobře cítit. Takže nenoste plisovanou sukni jenom proto, že ji mají všichni, pokud se v ní necítíte a vaší postavě nedělá dobrou službu, nestojí za to. Oblečení by vám mělo sloužit, ne vy jemu.

prvni

5) Kombinují nekombinovatelné

Proužky a kytičky? Klidně. Olivia Palermo není módní ikonou jen tak pro nic za nic. Přemýšlí totiž o oblečení úplně jinak než všichni ostatní. Nebojí se kombinovat a hrát si se vzory a siluetami. Zkuste to i vy. Jakmile budete mít svojí postavu dokonale v oku a budete vědět, co vám sedí a sluší, bude se vám kombinovat mnohem snadněji. Olivia ví, co jí sluší a tak se nebojí experimentovat.

netrad

Foto: Pinterest.com