Jak na maxišaty?

/ Redakce

Nebudeme popírat, že jednou z nejpohodlnějších kombinací jsou na letní bezstarostné chvíle maxi šaty a žabky. Pohodlí nemusí pokaždé vypadat dobře a naopak! Maxi šaty se pro léto staly jakousi uniformou pro nejednu ženu, a proto je nutné se v tomto trendu náležitě orientovat tak, abyste už nemusela nosit tu “jednu jedinou” nejbanálnější kombinaci.

Velkou výhodou maxi šatů je ženskost, ale také éterický look. Mimo jiné jsou vhodné od dopoledního pobíhání městem po večerní posezení s přáteli v baru či na zahrádce.

Doplňky, doplňky…

Jednoduché šaty lze doplnit zajímavou čelenkou, páskem či bižuterií. Kombinováním těchto doplňků docílíte městského vzhledu alá Sex&TheCity.

doplňky

Tenisky?

Ano, móda je stále více neotřepaná a všichni jsme více otevření novým věcem. Proč tedy nezariskovat s kombinací maxi šatů s teniskami ? Tahle kombinace zaručeně funguje!

tenisky

Šaty + koženka

Kožená bunda vždy dotáhne outfit na TOP! Skvěle také vypadá v kombinaie s klasickou džínovou bundou nebo bundou z bílého denimu.

s koženkou

Mix and Match

Nebojte se mixovat vzorované šaty a vzorované doplňky. Pokaždé vznikne nová a zajímavá kombinace, které dodají outfitu na svěžesti.

mix macth

“Pracovní” look

Pro více profesionální look můžete zvolit k maxi šatům ležérní lněné sáčko a doplnit je uzavřenými balerínami s více “formální” a neutrální kabelkou.

pracovní

Jedině dlouhé!

Víme, že mimo jiné jsou v TOP letních trendech také košilové šaty. Tohle je jeden kousek, který spojuje dokonale 2 trendy v 1.

košilové

S Rolákem? Proč ne!

A pokud chcete při chladnějších letních večerech “udávat trendy”, můžete maxi šaty nezvykle kombinovat s rolákem, který vytvoří efekt vrstvení. Tento trend je rozhodně na vyzkoušení!

s rolákem

Při hrozném vedru..

Zdali je venku takové horko, že cítíte, že k doplnění šatů nic víc jak boty nehledáte, vyzkoušejte vysoké podpatky na platformě nebo současný trend- boty na klínku. Ještě víc podtrhnou vaši ženskost.

klínek

Foto: Pinterest.com