Vyražte na podzimní nákupy ve velkém stylu

/ Redakce

Ať chceme nebo ne, léto nám dává pomalu sbohem a podzim se blíží. Nicméně meteorologové nám slibují ještě pár dní babího léta, a proto se o podzimních trendech zmíníme jen stručně.

Jednotlivé trendy a kousky, které vám tento podzim nesmí chybět ve vašem šatníku, rozebereme detailněji v průběhu jednotlivých podzimních měsíců. My jsme pro vás zatím nahlédli do e-shopu, které nelení a podzimní zboží postupně vystavují. Zahráli jsme si tak chvíli na módní stylisty a navrhli vám hned 7 celkových outfitů, kterými letošní podzim zazáříte.

Rafinovanost a hra s tvary bude hrát tento podzim zásadní roli. Elegantní sako, úzké kalhoty, tulipánové střihy sukní a topy, které zvýrazní vaše ramena a vytvoří z vás sofistikovanou dámu neznající prohru. I výrazná opulence nebude tento podzim chybět. Návrhářské duo Dolce&Gabbana to opět potvrdili během únorových týdnů módy, kdy molo ovládly modely připomínající obrazy v kostelech, krajkové rudé šaty a módní doplňky připomínající spíše výtvarné umění. Vsaďte i na výšivky a barevné potisky. Podzimní paletě barev bude vládnout rudá. Nezapomněl na ni snad žádný módní návrhář. Kromě již zmiňovaných D&G, se červená objevuje i v kolekci Rafa Simonse pro Dior, Christophera Bailey pro Burberry, Michaela Korse či Jason Wu. Rovněž odstíny šedé nikdy nepřestanou být módní a nechybí ani v kolekci například Stelly McCartney nebo Louis Vuitton. Kožešina i kůže potvrzují fakt, že letošní podzim bude vše jen ne nudný. Například v prodejnách Lindex vás musí na první pohled zaujmout kožená kolová sukně, která padne jako ulitá. A pokud již dlouho a ústavně přemýšlýte o kožené bundě, ale její nákup stále donekonečna odkládáte, tak už to neprodlužujte a této investici nepochybujte.

Ve fotogalerii najdete několik podzimních outfitů, které jsme pro vás sestavili, a které bych si já osobně velmi ráda oblékla. Aktuální trendy nám dokazují, že i nadcházející sezona bude módně velmi inspirující.