Jak na perfektní turban podle Carrie Bradshaw

/ Redakce

Co zavání víc letní náladou, než ovázaný šátek okolo hlavy? Nejspíš jen obří plážový klobouk. Pokud chcete vašemu účesu dodat jedinečný letní doplněk v metropolitním stylu Carrie Bradshaw, poté se zajisté neobejdete bez šátku ovázaného do turbanu! Doplněk evokující orientální a exotické země se stane i vašim oblíbeným kouskem například i k pracovnímu kostýmku. A my víme, jak na něj!

Inspirace: 

ANO, film, který se stal v průběhu let ikonickým, je dodnes velkým zdorjem inspirace. Sex and the City milujeme nadevše a není divu, že hlavní představitelka Carrie je v našem módním hledáčku na prvním místě.Turban

Potřebujete:

Jeden velký čtverhraý šátek (minimálně 60×60 cm)

Dámskou dávku zručnosti

...A teď do práce!

1. Složte velký šátek do trojúhelníku.Elizabeth-Turban-Head-Scarf-Style-How-To-Man-Repeller-2

2. Přetáhněte vrchol trojúhelníku přes hlavu tak, aby vám úplně zakryl obličej. Elizabeth-Turban-Head-Scarf-Style-How-To-Man-Repeller-33. Nejspíš na cvhíli neuvidítě, ale finální efekt za to stojí. Chytněte dlouhé konce šátku.

Elizabeth-Turban-Head-Scarf-Style-How-To-Man-Repeller-4-smiley-face-636x4244. Překřižte dlouhé konce přes obličej, jako byste si chtěli sami zavázat oči…Elizabeth-Turban-Head-Scarf-Style-How-To-Man-Repeller-5 5…. a poté je mezi sebou takto obtočte.turban-twist-636x4246.Konce poté zajistěte ze zadu jednoduchým uzlíkem.Elizabeth-Turban-Head-Scarf-Style-How-To-Man-Repeller-14

7. Cíp šátku, který jste od začátku měli na obličeji, jednoduše z přední strany zakasekte do vytvořeného překřížení. Máte HOTOVO! Kombinovatelný doplněk, který ohromí veškeré kolemjdoucí, si zamilujete tak jako ikonická Carrie Bradshaw.

Elizabeth-Turban-Head-Scarf-Style-How-To-Man-Repeller-61

Zdroj: Manrepeller