Iconiq tipy: Jak nosit cool kšiltovky

/ Redakce

S příchodem jarních slunných dnů je zcela na místě začít se poohlížet po nějaké stylové pokrývce hlavy. Nelze zapřít, že se mezi letošní trendy zařadila evergreenová kšiltovka s výšivkou, kterou jsme téměř všichni alespoň jednou v životě vlastnili. Teď je zkrátka na čase oprášit staré kšiltovky a vyrazit s nimi do sluncem prozářených a jarem provoněných ulic. Jaký styl si vyberete?

Excentrický mix

Nosit kšiltovku, takovým způsobem jako módní ikona Anna Dello Russo, nebude pro všechny jen tak jednoduché. Excentrický mix potisků a textur doplnila základní kšiltovkou Nike, která je letos velice v kurzu. Černou kšiltovku bychom mohly zařadit mezi letošní „must have“ kousky! Pokud chcete Annin neobvyklý look napodobit, neváhejte zkusit například potištěný kalhotový kostýmek svěžího střihu a doplňte jej o kšiltovku, která nemusí být nutně jen černá, může například odrážet barvu vzoru. Nicméně, vždy k takovémuto outfitu zvolte lodičky s uzavřenou špičkou, abyste celý outfit vybalancovali.

Street Style -Paris Fashion Week : Day Nine Womenswear Fall Winter 2016/2017

Nadčasová klasika

Kdo zrovna neholduje extrémním módním kombinacím, jistě ho neurazí kombinace, která je letitým evergreenem pohodové módy. Kombinace bílé košile nebo halenky s dokonale padnoucími džínsy doplněnými o luxusní kabelku a sportovní kšiltovku je jednou z těch, ke kterým se mnoho žen přiklání. Jednoduchý a efektní outfit na jarní vycházky je nesmírně pohodlný a jistě s ním dokážete zdolat i dlouhou cestu letadlem nebo rodinný výlet – a to vše samozřejmě stylově!
1c8e33e6121e9216d1b4c64374e98ba5

Elegantní

Pokud myslíte, že do elegantního stylu kšiltovky nepatří, jste na velkém omylu. Kšiltovka se stačila dostat i do outfitů, ve kterých byste ji ještě před pár lety nehledali. Klasický look, který doplňuje kšiltovka, je neotřepaný a hravý. Zkuste například kombinaci rovných Chino kalhot a klasického svetříku se sandály na podpatku a koženou kabelkou. V tomto případě zkuste zvolit kšiltovku, která je hladká a z materiálu, který není sepraný nebo na první pohled příliš sportovní. Ideální materiál kšiltovky je k takovému otfitu neopren, kůže, semiš, nebo samet!

74aa77f055cd1f13e8fa64ff48e9ff12

Trendy maniak

Všechny milovnice módy z ulice si jistě oblíbí kombinaci, kde hraje kšiltovka hlavní roli. Takový „total black“ outfit je zárukou úspěchu nejen na módní akci. Pokud chcete zvolit tento look, nebojte se zvolit „crazy“ kšiltovku, která má i vzory, texturu, nebo dokonce nejrůznější nášivky a výšivky. Ty outfitu dodají na zajímavosti a zkompletují look. Nicméně, kontrastovat kšiltovce můžete také make-upem. Například výrazná rtěnka bude outfitu dodávat finální tečku.
Street Style -Paris Fashion Week : Day one Womenswear Fall Winter 2016/2017
Zdroj: Pinterest