Jak nosit koženou bundu

/ Redakce

Jestli je jeden kousek, který je v šatníku ženy opravdu stěžejní a nepostaradatelný, je to podle mého názoru klasický kožený křivák.

061f317fbf1c799321d1cda7386ea1a6Možná si říkáte, že jste na koženou bundičku příliš stará, buclatá nebo se k vašemu stylu nehodí? Zapomeňte na to, protože kožená bunda se hodí kdykoli, kamkoli a komukoli. Jedno jaké je roční období, kam jdete nebo jestli vyznáváte streetovou módu, milujete romantický styl krajek a něžných potisků, nosíte byznys styl, jste školačka nebo vysoká manažerka, kožené bundě je to jedno, splyne s vámi a podpoří styl i osobnost.

Do práce
Oblékněte koženou bundičku k bílé košili a doplňte společenskými kalhotami nebo pouzdrovou sukní. Lehce tak shodíte kancelářskou naškrobenost a přesto zůstanete stylová. Stejně tak se tenhle kousek perfektně doplňuje s pouzdrovými šaty, kterým dodá potřebné grády.

0009bd69d1229d1d676720ae8143ece7Na schůzku
Ženskost se špetkou rebelie, to je kombinace dívčích sukní či šatů s kolovou sukní a křiváku. Když pak tuhle dvojici doplníte o lodičky na podpatku, dostanete ideální kombinaci třeba do divadla nebo na party, naopak ve společnosti tenisek se bude jednat o mladistvý look třeba na rande.

Na pochůzky
Kožená bundička je něco, co nemusíte odkládat téměř nikdy. S džínami, tepláky nebo tureckými kalhotami vytvoří perfektní outfit na den strávený pochůzkami, procházkami, nákupy nebo jen tak lenošením po kavárnách. Pohodlí je prostě nadevše.

Zdroj foto: Pinterest.com