Jak nosit koženou sukni

/ Redakce

Kožená sukně, ať už je pouzdrová, áčkového střihu nebo kolová, je specifickým kouskem oděvu, ke kterému se musí přistupovat tak trochu opatrně a s notnou dávkou hravosti.

Když se řekne kožená sukně, většina lidí si vybaví sexy obleček chtivých sekretářek nebo naopak nanejvýše elegantní kousek dobře situovaných žen. Ale kožená sukně má i jiné polohy a věřte nebo ne, je velmi variabilním a nositelným kouskem, který může vypadat pokaždé jinak. I já jsem si nedávno jednu koženou pouzdrovou sukni pořídila abych vzápětí zjistila, že k ní nemám co na sebe. A tak jsem pátrala a zkoušela a tady je pár tipů pro ty, které jsou si jisty, a správně, že se bez ní letos neobejdou. Když už totiž do kvalitní kožené sukně investujete, měla byste ji také nosit a ne schovávat ve skříni na zvláštní příležitosti.

Screen shot 2015-10-02 at 12.36.34 AMElegance a styl
Elegantně, nevyzývavě a přesto stylově bude kožená sukně vypadat s volnější hedvábnou halenkou či s úzkým pleteným rolákem.

Screen shot 2015-10-02 at 12.37.27 AMSexy vzhled
Ano, kožená sukně umí být zatraceně sexy a ještě svůdněji vypadá ve společnosti transparentní halenky odhalující prádlo, ale i s tílkem na špagetová ramínka nebo korzetem a lodičkami.

Screen shot 2015-10-02 at 12.39.04 AMPohodlí nadevše
Tenhle kousek oblečení umí vypadat i pohodlně a uvolněně, stačí jen zvolit správné doplňky. Ideální je džínová košile, basic top nebo svetr a samozřejmě tenisky.

Screen shot 2015-10-02 at 12.40.23 AMJen žádnou nudu
Jestli mě něco hodně baví, pak jsou to oversize mikiny a trička s veselými potisky a motivy komiksových hrdinů, které kožené sukni propůjčí trochu hravosti a tak nějak shodí tu její “vrozenou” erotičnost.

Zdroj foto: Pinterest.com