Jak nosit třásně?

/ Redakce

Třásně jsou nezanedbatelnou součástí letošních trendů. Často v nás evokují kovbojské přestřelky a vnímáme je tak spíše jako kostým, než jako oblečení pro “obyčejné” smrtelníky. Není to ale vždy pravidlem. Jeden třásňový kousek dokáže outfit naopak oživit a vytvořit tak zajímavé a neběžné kombinace.

Sukně
Zřejmě nejpopulárnější kousek mezi všemi letošními trendy. Pokud si netroufáte na sukni s dlouhými třásněmi, existují i varianty s třásněmi sestřiženými. Celý outfit pak směřujte k neutrálním kouskům jako jednobarevná blůzka nebo košile a klasické lodičky do špičky. Třešničku na dort dodáte tehdy, když přidáte například jednobarevné červené či tyrkysové hladké psaníčko a můžete vyrazit!

sukne

Kabelka, boty a pásek
Pro ty, které třásně moc nezaujaly, ale chtějí se držet trendu, doporučuji zvolit třásně ve velmi nenápadné podobě jako na obuvi, pásku, kabelce, nebo dokonce i náušnicích. Uvidíte, že poté si třásně zamilujete. Nebojte se na třásně dívat jako na strukturu. V tomto případě je můžete doplnit i geometrickým větším vzorem, nebo k nim můžete zvolit total white look, který nechá kousky prostoupit.

doplňky

Přehozy, nejrůznější bundy a vesty
Westernové semišové bundy jsou právě pro mnohé z nás tou “kostýmovou” záležitostí. Když si ale představíme outfit v podobě bundy s džínsy a bílým topem můžeme s přesvědčením tvrdit, že jsme vytvořily skvělý víkendový model. Přehoz může být variantou pro více formální a upravený look tak, jak ho vytvořila Amal Clooney.

Amal Clooney

Amal Clooney

Foto: Facebook.com; Pinterest