Jak se obléká maminka Blake Lively?

/ Redakce

Blake Lively není obecně vnímána jako bláznivá ziskuchtivá blondýnka, která se potřebuje ukázat na každé druhé hollywoodské párty. Vždy vystupuje jako chytrá, noblesní dáma, jejíž řeč těla obdivujeme a do jejího šatníku? Do toho už jsme se dávno zamilovali, stejně jako do samotné Blake.

Sedmadvacetiletá americká herečka a modelka, manželka idola mnohých srdcí Rayna Reynoldse, nás svým stylem omračuje již několik sezón. Příběh, který začal s příchodem seriálu Gossip Girl, ve kterém ztvárnila rebelku a neposednou parádnici Serenu van der Woodsen ovšem pokračuje i nadále. A také z naprosto nové pozice, pozice maminky.

Blake Lively

Blake Lively

Blake, která na konci loňského roku porodila dcerku James, se totiž podařilo doslova nemožné a ze svého skvělého stylu vykřesala další esa v rukávu. Přesunula se od romantických šatů a sukní k odvážnějším kouskům, nečekaně také k výraznějším barvám a teprve nyní se z ní stává opravdová módní ikona.

V posledních týdnech vsází herečka spíše na mixování barev v outfitech od Roksanda Ilincic, navrh přihazuje duhovou paletu od Valentina a zářivé pruhy, které má na starost značka Balmain.

Blake Lively

Blake Lively

Během dne je schopna vystřídat hned několik takto dechberoucích outfitů, i bez pomoci osobního stylisty. Možná i tento fakt dělá z její outfity ještě více osobnější a zajímavější. Blake se tak stává skvělým příkladech pro všechny maminky, které mají občas tendenci schovávat se v prvních měsících rodičovství spíše do tepláků a vytahaných svetrů.

Foto: Pinterest