Jak se oblékají módní designéři ve volném čase?

/ Redakce

Jejich šaty, boty, nebo kabelky milují ženy po celém světě. Osobitý vkus a smysl pro detail mají bezesporu v krvi. Jak se ale oni sami oblékají? Jsou z nich módní ikony i v jejich soukromém životě, nebo se naopak drží při zemi?

Stella McCartney

Smart casual. Tak by se dal popsat osobní styl návrhářky Stelly McCartney. V jejím šatníku převažují hlavně rovné kalhoty, černá barva, boty na podpatku, nebo platformě a saka.

Stella+McCartney+Clutches+Patent+Leather+Clutch+VaN16B1pJrul

Stella+McCartney+Heels+Platform+Sandals+s8uWsjV_g20x

stellamccartney

Mary Kate & Ashley Olsen

Sesterské duo navrhující pod značkou The Row. V jejich šatníku nechybí oversized střihy, černá barva, výrazné doplňky, Birknestock a kabáty.

Mary-Kate And Ashley Olsen Step Out In NYC Today

tumblr_n2fipyl8TQ1qdsqp6o1_500

fashiongonerouge31

Ricardo Tisci

Bývalý kreativní ředitel módního domu Givenchy nejraději nosí tenisky, čené skinny a mikiny ze své kolaborace s Nike Lab.

358530280b2a36d55cbf46d5149ba5a4

Riccardo-Tisci-Nike-Air-Force-1-RT-Collection-riccardo-tisci

Riccardo Tisci Speaks on Casting Julia Roberts for Givenchy Campaign_1

 Victoria Beckham

Návrhářka stejnojmenné značky a módní ikona. Už z dob Spice Girls bylo jasné, že módu má zkrátka Vicky v krvi. V jejím šatníku najdete převážně černou barvu, dokonale padnoucí košile, velké kabelky a boty na podpatku. Ty někdy vymění za pohodlné sandály, tenisky nebo loafers. Co bývalé Posh Spice ale nikdy nechybí, jsou sluneční brýle. Vždy a za každé situace.

gallery-1473605025-gettyimages-601957252

gettyimages-600031852_master

image

victoria-beckham

Foto: Pinterest.com; Profimedia.cz