-->

Jak se oblékat v létě podle Sexu ve městě

/ Cristina Pasquini

Jak tomu bývá každé nesnesitelně horké léto, jsme v neustálém režimu přemýšlení nad outfity, ve kterých se nebudeme cítit jako v sauně. A od koho se dá učit lépe, než od hlavních hrdinek seriálu Sex ve Městě, které žijí v podstatě v jednom velkém zalidněném skleníku, kde je v letních měsících doslova nedýchatelno? Objevte s námi outfity, které zanechávají Newyorské kouzlo bez skleníkového efektu alá Carrie Bradshaw!

1.Vsaďte na jednoduchost

Nejjednodušší cestu, kterou v nesnesitelném horku mžete zvolit jsou šaty! Samozřejmě všech střihů a barev! Nicméně nejlépe se budete zajisté cítit v šatech áčkového střihu. Dbejte také na výběr materiálu, který by měl být velmi jemný a vzdušný.

061716-sex-city-summer-11_0

2.Vše se točí okolo jednoho kousku

Hledáte-li dokonalý recept na perfektní outfit, tak tady je! Máte-li jeden výrazný kousek, postavte outfit na něm. Například vzorovanou sukni doplňte jen o jednobarevnou vzdušnou halenku a otevřené kvalitní sandály a jste připraveny nejen vyrazit do ulic, ale i na stylovou večeři.

061716-sex-city-summer-2

3.Stylové i k vodě

Jak docílit trendy vzhledu u moře, jezera, či na koupališti? Od toho tu jsou nejrůznější kaftany, tuniky, kimona a kreativní parea, která lze zavázat na tisíc způsobů. Dodáním jednoho z těchto kousků vašim plavkám budete připraveny zamířit k místímu coctail baru na vychlazený Cosmopolitan!

061716-sex-city-summer-1

4.Nešetřete s bílou

Dokonalá letní barva? Bílá! Je známé, že odráží světlo a nepohlcuje jej, čili i pod největší září slunce se butete v bílém outfitu cítit mnohorkát lépe než v jakékoliv jiné barvě. Navíc total white look je jedním z posledních trendů!

061716-sex-city-summer-7

5.Odhalte ramena

Dalším z aktuálních trendů, který vám dodá příjemné odlehčení od horka jsou odhalená ramena. Ať už v podobě šatů, topů, nebo overalů zůstanete trendy aniž byste zažívala efekt sauny.

061716-sex-city-summer-106.Nic, než jednodílný statement kousek!

Kousek, který v našem seznamu nemohl chybět jsou zajisté ikonické jendodílné plavky alá Samantha Jones. Tento sofistikovaný kousek vám v letošním šatníku nesmí chybět, ať už je horko, nebo ne!

061716-sex-city-summer-9

 

Zdroj: Pinterest