Jak šel čas s Cher slavící 70. narozeniny

/ Redakce

Cherilyn Sarkisian LaPierre, jméno, které vám nejspíše nic neřekne, přesto věřte, že osobu za ním ukrytou, zná celý svět. Mluvíme o zpěvačce, herečce a držitelce prestižní filmové ceny Oscar známé jako Cher.

Je to až neuvěřitelné, ale Cher oslavila 20. května 70. narozeniny. Stále skvěle vypadající, a to hlavně díky řadě plastických operacích, Cher za svou pěveckou kariéru prodala více jak 200 milionů desek. Tento módní chameleon za svůj dosavadní život vyzkoušel nejednu profesi včetně režie, produkce a v neposlední řadě herectví, ve kterém dosáhla na metu nejvyšší. Za film Pod vlivem úplňku, kde hrála po boku mladinkého Nicolase Cage, obdržela Oscara, pro kterého si přišla ve velmi netradičním a mimořádně diskutovaném nezapomenutelném modelu.

cher 1988 Oscars

Cher je svým vzezřením snadno rozpoznatelná. Díky předkům arménského a indiánského původu vybočuje z řady a celý život to umí publiku prodat. S hudebníkem Sonnym Bonem tvořila úspěšný pár, který vytvořil legendární píseň I Got You Babe a dohromady natočili deset alb. Manželství to sice po stránce hudební bylo geniální, po stránce lidské to byla typická Itálie.

Sonny_and_Cher_Show_-_1976

Cher je rovněž nezapomenutelná pro své kontroverzní módní modely, kterými ráda svět a fanoušky šokovala. Je známá pro nekonečný boj se stárnutím, které se snaží co nejvíce oddálit a je nutné podotknout, že se jí to úspěšně daří, i když za jak velkou cenu raději ani nechceme vědět.

Cher_by_Ian_Smith

Je matkou dvou dětí a ani v tomto případě není vše tak nějak normální. Cher dlouhodobě hájí práva gayů a leseb a není divu. Její dcera se před lety k lesbické orientaci přiznala a postupem času se dokonce z krásné dcery Chastity stal obtloustlý muž Chaz Bono.

screen-shot-2015-10-20-at-7.58.18-am

Cher je zkrátka žena mnoha paradoxů, které k tak významnému životnímu jubileu přejeme jen to nej a dalších minimálně 20 dalších let, kterých dle všech genetických předpokladů má šanci se dožít, jelikož své narozeniny oslavila společně s maminkou, která letošní rok oslavila narozeniny 90. Wow.

Cher-1970s-Jeans-Plunging-Black-Top

Cher 1970

cher-mermaids

cher-water-crisis

tumblr_inline_o7fytbICG41s3412d_1280

cher-may-2015-billboard-650

Cher s maminkou, které je 90 let

Cher s maminkou, které je 90 let

Foto: Facebook.com; Telegraph.co.uk; zimbio.com; wikipedia.org