Jak si užít dokonalé první rande? Vyzkoušejte naše tipy!

/ Redakce

Po dokonalém prvním rande touží snad každá z nás. Jenže když ke schůzce dojde, jsme nervózní, snažíme se zapůsobit a nedokážeme se pořádně uvolnit. Jenže proč to tak je? A co udělat pro to, abyste si rande pořádně užila? My to víme!

Kam ho vzít? Buďte originální!

Msto a čas schůzky by měl asi určovat muž. Ale zkuste navrhnout variantu, která vám bude příjemná. Pokud se třeba bojíte jít s ním na večeři, protože byste si museli neustále něco povídat, vytáhněte ho ven. Zoo nebo piknik je určitě příjemnou variantou. Ale zase pozor, třeba v kině si neřeknete vůbec nic a takový návrh by mohl dotyčného odradit. Spousta mužů by jistě ocenila i akční rande. Pokud ráda sportujete, pozvěte ho na výlet na kolech nebo třeba na lezeckou stěnu. Nezapomeňte ale, že místo, které vyberete, by vám mělo být příjemné a měla byste se tam cítit uvolněně.

Snímek obrazovky 2016-04-19 v 11.14.23

V oblečení byste se měla cítit příjemně

Outfit samozřejmě vybírejte podle toho, kam půjdete. Každopádně by to ale nemělo být nic příliš vyzývavého nebo naopak obyčejného. V oblečení byste se měla cítit hlavně pohodlně a přirozeně. Pokud tedy nejste třeba zvyklá na podpatky, na první rande si je rozhodně neberte. Asi byste se nechtěla ztrapnit pádem hned na úvod, že? Na večeři si tedy vezměte něco sexy, ale ne vulgárního. Na piknik třeba romantické šaty a tenisky.

Snímek obrazovky 2016-04-19 v 11.18.57

Štěstí přeje připraveným

Jestli nejste zrovna extrovert a chvíli vám trvá než se rozmluvíte, není nic trapného na tom, když si témata rozhovoru připravíte dopředu. Aspoň si v klidu doma promyslíte, co vás na druhém zajímá a pak se nezapomenete zeptat na důležité věci. Jen pozor, aby pak rande nevypadalo jako výslech na policii.

Snímek obrazovky 2016-04-19 v 11.20.06