Jak to sluší herečce Kirsten Stewart v barvách módního domu Chanel?

/ Redakce

Úspěšná, krásná a ambiciózní herečka se stala opět múzou módního domu Chanel. Za objektivem Karla Lagerfelda nestála herečka poprvé a musíme uznat, že spolupráce jim opravdu svědčí! Nejen že Karl je v roli fotografa zkrátka bezchybný, ale i Kirsten v roli modelky je naprosto neodolatelná.

Poslední spolupráce módního mága Karla Lagerfelda s herečkou Kirsten Stewart dostala kampaň na zcela jinou úroveň. Již pátá kampaň v pořadí, s názvem “Paris in Rome” kolekce Metiers d’Art, sestavená z tohoto hvězdného páru přichází rigorózně v černo-bílém provedení.

Herečka navázala s módním domem spolupráci již v roce 2013, kdy za objektivem pózovala s luxusní kosmetikou, ikonickou vůní, ale i kolekcí dioptrických a slunečních brýlí a ready-to wear.

Temná stránka Kirsten inspirovala designéra k provokativním, ale zároveň rafinovaným fotkám plných ryze italské ženskosti se špetkou francouzské elegance. “Kirsten naprosto vystihuje dnešní dobu a směr značky Chanel,” řekl v jednom z rozhovorů pro WWD Karl Lagerfeld. Nicméně herečka také nezatajuje svoji lásku ke spolupráci s francouzskou značkou: “V Chanel vždy poskytují prostředí, ve kterém se odvíjí příběh. Pro mě, jako pro herečku, je to nesmírně inspirující, a to na tom miluji.” 

Karl Lagerfeld také mimo jiné s Kirsten natočil nedávno krátký životopisný film s názvem Once and Forever, kde si herečka zahrála roli ikonické Coco Chanel.

Na kampaň v tištěné podobě se můžeme těšit v červnových magazínech a časopisech, mezitím si můžete prohlédnou některé z fotek, které byly odtajněny!

gallery-1460139855-hbz-kristen-stewart-chanel3 gallery-1460139697-hbz-kristen-stewart-chanel1 gallery-1460139784-hbz-kristen-stewart-chanel2

Zdroj: WWD