Jak vypadá nejnovější kolekce Petry Měchurové? Ikonicky!

/ Redakce

Připadá vám váš účes už poněkud nudný a přemýšlíte o něčem novém? Nehte se inspirovat nejnovější kolekcí Petry Měchurové Iconic. Ta vám exluzivně přináší ty nejnovější vlasové trendy.

„Každý jsme ikona! Řekněte to vlasy!“

„Své klienty chci účesem inspirovat, aby nalezli svůj vlastní styl, osobitost. I zdánlivé maličkosti mohou být hybnou silou. Tak proč ne vlasy?“ říká Petra Měchurová o své nové kolekci ICONIC.

Nová kolekce Petry Měchurové vás nenechá v klidu, vaše oči i myšlenky se k ní budou neustále vracet, až i vy překročíte svoji hranici všedních dnů a vstoupíte do nového světa vlasů. Buďte ikonou! Řekněte to vlasy!

icnc003

Petra Měchurová ve své kolekci ukazuje, že se ve vlasech může prolínat vše – čas, styl, barva i tvar. Ostré geometrické tvary se odvážně doplňují se zaobleným a nadýchaným retro stylem. Elegantní a tolik ženský „french touch“ Petry Měchurové stojí hned vedle ostře vybroušeného a osobitého „London style“. Ostatně ne nadarmo tato kolekce vznikla právě v Londýně.

Petra o ní říká: „Symbolizuje sílu každého z nás. Naši vnitřní sílu stát se kým chceme. Chtěla jsem vytvořit kolekci dynamickou, která bude přímá a sebevědomá. Tak vnímám i mladou generaci.“

icnc005

Vlasy se objevují v ultra krátkém střihu s asymetrickými prvky a rebelským stylingem, tolik oblíbené mikádo Petra představuje v zaobleném tvaru s měkkými liniemi a dlouhé vlasy vidí v kontrastním stylu ofiny ostře střižené v půli čela sahající až za uši, kde přechází v ultra dlouhé délky.

Barvy ve vlasech jsou nečekané a zneklidňující. Zapomeňte na umírněné odstíny a vydejte se vstříc novým experimentálním spojením, jako je modrofialová nebo šedočerná směs odstínů. Tóny, i když v neobvyklých barvách, tu jemně přecházejí a i přes svoji výstřednost decentně přitahují pozornost k propracovanému střihu a jednotlivým detailům v účesu.

icnc004