Jak vypadat stylově, i když jsou teploty pod nulou?

/ Redakce

Taky plánujete příštích šest měsíců strávit v teplém kabátu, sněhulích a čepici? Nemusíte! Ani v těch největších mrazech nemusí být váš outfit nuda. Stačí pár triků a můžete vypadat každý den skvěle, i ve sněhu a dešti. Pro krásu se nemusí trpět a móda umí být i praktická.

Vrstvy

Asi ten úplně nejdůležitější tip: Vrstvěte, jak to jen půjde. Pod tričko dejte tílko, pod rolákový svetr rolákové triko, pod džíny silonky a dvoje ponožky. Nemusíte se rovnou balit do kabátu a zůstat v něm celou zimu, stačí vše chytře poskládat, navrstvit a nakombinovat.
zimastyl

Čím větší, tím lepší

Pokud se vám přeci jen nechce ráno trávit soukáním se do silonek, ponožek a tílek, pořiďte si ten nejteplejší kabát, jaký existuje. Dlouhý až po kotníky. Skvělá věc je cardigan, můžete ho obléct pod kabát a spolu s ním ho také sundat. Přidáte tak další teplou vrstvu vašemu oděvu a navíc vám uvnitř nebude horko. Vrstvy, které se dají snadno sundat, to je to, co potřebujete hlavně do práce, na nákupy, do školy, kamkoli.zimastyl4Šála

Skvělý pomocník, který se dá použít na mnoho způsobů. Omotat okolo krku samozřejmě. Pokud vám ale bude zima na hlavu, snadno ji můžete přehodit jako kapucu. Můžete se do ní zabalit jako do deky, přehodit ji přes kabát nebo schovat pod něj. Jak chcete, hlavně si ji pořiďte. 
zimastyl7

Klobouk

Nesnášíte čepice? Pořiďte si vlněný klobouk, skvěle zahřeje a ochrání před deštěm i sněhem. Navíc dokáže outfit úplně proměnit. Pokud tedy nemáte ve skříni 30 kabátů, měntě doplňky – šály, klobouky, rukavice, boty, nebo kabát přepásejte páskem.

zima2

Fotky: Pinterest, theurbanspotter.com