Jak zvládnout Black Friday?

/ Redakce

Během nákupního šílenství Black Friday vás může potkat ledacos. Největší nákupní svátek, který letos připadá na pátek s datem 23.listopadu je tady, a proto přinášíme řadu tipů, které se vám na misi za nejvýhodnějšími nabídkami budou hodit.

Kdo dřív přijde…

V Americe neváhají nákupní maniaci pro výhodný kup před obchody stát dlouhé fronty či dokonce i stanovat. Jestli chcete být bezpodmínečně první ve řadě, můžete využít sdíleného bytu v blízkosti cíle, anebo rovnou stan. Na veřejném prostranství můžete kempovat legálně, akorát nedoporučujeme rozdělávat ohně. Jelikož jsou noci chladné, myslete na zdraví a pořiďte si stan určený i na zimní období spolu s adekvátním spacákem.

Volné ruce, základ úspěchu

V případě, že váš nákupní seznam obsahuje položek průměrné čtyřčlenné rodiny před státním svátkem, nezapomeňte se vybavit dostatečně velkou taškou, ve které všechno pohodlně odnesete a zároveň si necháte volné ruce pro další nákupy. Aniž bychom vás chtěli ponoukat k nefér hře, rozměrnou kabelou si hravě zablokujete uličku sama pro sebe, než si v klidu projdete všechny ramínka. Doporučujeme tašku z odolného materiálu, kterou můžete v budoucnosti využít třeba při stěhování. Vedlejší efekt je ochrana přírody, kterou nezatížíte dalším zbytečným plastovým či papírovým odpadem. Za nás se zaručujeme za IKEA tašku.

Beauty sekce

V nákupních centrech číhá na vaši pleť celá řada bakterií a suchý vzduch, který ji spolu s přechody mezi vytopeným obchodem a mrazivým počasím venku může pořádně potrápit. Proto si na závěr úspěšného lovu nezapomeňte dopřát i adekvátní odpočinek. Co vyzkoušet večerní maskovací rituál s nejsofistikovanější maskou FOREO UFO, který během Black Friday nakoupíte o 25 % výhodněji na foreo.com nebo notino.cz? Foreo navíc kromě denní a noční varianty nabízí nové masky pro různé typy pleti.

Nakupujte online!

Chcete využít slev, ale nechce se vám bojovat v přelidněných nákupních centrech? Pak využijte slevy online. Dopřejte si něco, k čemu se běžně neodhodláváte a pořiďte si nějaký designérský kousek. Všechny najdete na webu LuisaViaRoma.com, kde vás s kódem BF20 čeká 20% sleva v sekci sale  a s kódem BF30 dokonce 30% sleva na produkty v plné ceně – kromě těch označených hvězdičkou.