Jaká je kolekce brýlí Bvlgari Eyewear 2020?

/ Lenka Komrsková

Vyzařuje z ní neutuchající energie a vitalita. Miluje si hrát a její nekompromisní osobnost přitahuje pozornost. Je to žena nekonečné vynalézavosti. Má jednu duši, ale mnoho tváří. Taková je žena nové kolekce brýlí Bvlgari Eyewear 2020, kterou ztělesnila modelka Solange Smith před avantgardním objektivem režiséra Philippe Templemana a fotografa a kameramana Stuarta Winecoffa.

V nové kampani si Solange, svůdnice s charakteristickou dávkou ironie, užívá dne u bazénu. Koupe se v paprscích slunce, odpočívá na naducaných růžových polštářích, tancuje a pózuje na imaginárním pódiu, vrhá se jako šíp do tyrkysové vody a závodí na motokáře obklopená energií životem kypící zahrady. Hraje si a směje se ve světě složeném z pastelových barev, stylových doplňků a nekonečně způsobů, jak se bavit.

Žije si sladký život, la dolce vita, se svojí typickou poživačností a nekompromisním postojem. Odhaluje přitom ale své různé tváře: od B.zero1 B.purebright a optických brýlí B.zero1 B.glassy, až po Serpenti Eye-bite a Serpenti Sunnyscale, stěžejních modelů letošní kolekce brýlí Bvlgari, které dokonale doplňují každou z jejích mnoha tváří svojí sofistikovaností i nespoutanou osobností.

Avantgardní styl B.zero1 a charakteristické tvary a designové prvky této řady, úchvatně inovativní detaily na modelu Serpenteyes Revolution, retro-chic brýlí Serpenti back-to-scale a nepřehlédnutelný tvar BVLGARI BVLGARI: různé tvary a barvy obrouček I skel, které budou inspirací ženám s vyhraněným osobním stylem. Nové tvary v kombinaci s vášní, kterou Bvlgari chová vůči barvám, smaltované dekorace a pastelově růžové detaily na acetátových obroučkách – zcela v harmonii s jemnou, nostalgickou barevnou paletou kampaně.