Jaké beauty produkty obsahuje nový #BE ICONIQ BOX?

/ Lenka Komrsková

Nový #BE ICONIQ BOX je tady a přináší celkem pět luxusních beauty produktů – novinek či největších highlightů na trhu. Cena našeho beauty boxu je 2 299 Kč, přičemž jeho hodnota dosahuje 4 745 Kč. Co v něm najdete?

Be Iconiq Box můžete objednat zde.

FOREO UFO™ MINI

Dosáhněte vaší vysněné pleti během pouhých 2 minut – FOREO UFO™ mini představuje komplexní dvouminutové ošetření pleti. Revoluční přístroj zanechává pleť okamžitě vyživenou a prozářenou již po prvním použití díky unikátním technologiím. Kompaktní provedení využijete nejen doma, ale i na cestách. Zařízení nabízí širokospektrální světelnou terapií a pečující termoterapií, které spolu s T-sonickými pulzacemi zefektivňují vstřebávání živin z pleťové masky přímo do pleti. FOREO UFO™ mini představuje první profesionální spa ošetření na světě, které si můžete užít ve své vlastní dlani.

Hodnota produktu: 2 499 Kč

Ochranná pleťová maska s hydratačním účinkem FOREO UFO™ Make My Day hloubkově zvlhčuje pleť a chrání ji před znečištěním a negativními vnějšími vlivy. Během 90sekundového ošetření přírodními ingrediencemi, plné kyseliny hyaluronové a červených řas, okamžitě vniká do pokožky vlhkost a doplňuje její přirozenou bariéru, aby nedocházelo ke ztrátě hydratace. Čistá receptura, dodávaná v balení po 7 jednotlivých kusech, je kompatibilní se všemi zařízeními řady UFO.

Hodnota produktu: 269 Kč, 7 x 6 g

Kabelková verze tolik oblíbené dámské vůně vás přenes do slunné Itálie. Do vonných tónů v podobě krémové pannacotty, svěžích zelených a květinových tónů se absolutně zblázníte, tak proč si je teď nedopřát díky příznivé velikosti kdykoliv a kdekoliv?

Hodnota produktu Eau de Parfum: 999 Kč, 20 ml

100% EKOLOGICKÉ VATOVÉ TYČINKY JOSHI

Originální designové vatové tyčinky JOSHI Bamboo Black se speciálně tvarovanými koncovkami. Vatové tyčinky jsou navíc 100% ekologické – materiál je rozložitelný, bez parfemace, kovu a plastu a je vyroben jen z bavlny a papíru. Vatové tyčinky JOSHI Bamboo Blue můžete využívat na více činností. Špičku vatové tyčinky můžete například použít na úpravu vašeho make-upu, líčení rtů, oční linek nebo bezchybné lakování nehtů. Druhou stranu vatové tyčinky, která je vroubkovaná, lze využít na čištění, líčení nebo odličování nebo pro aplikaci léčivých přípravků, případně nanášení kosmetiky.

Hodnota produktu: 99 Kč, 200 ks

Česnek je pro své účinky známý už od pradávna. Napomáhá k posílení přirozené obranyschopnosti organismu, k podpoře normální činnosti srdce a cévní soustavy a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Vše lze léčit jídlem. Čisté a zdravé střeva jsou základ. V dnešní koronavirové době se to ukazuje naplno.

Hodnota produktu: 879 Kč, 3 x 25 ml