Nejlepší řasenky podle internetu? Ty rozhodně musíte vyzkoušet!

/ Redakce Foto: Archiv firem; Pinterest

Pokud jde o makeup, řasenky jsou pro většinu z nás tím nejzákladnějším. Možná, ještě důležitější, než obočí. Dobrá řasenka dokáže zázraky, rozzáří oči a zvýrazní je. A oči, jak všichni víme, jsou oknem do duše, takže je nepodceňujte. Jaké řasenky jsou nejlepší podle internetu?

Najít správnou řasenku vám totiž může změnit život. Když máte tu “svoji”, je to na celý život. Jestli tu svou ještě stále hledáte, máme pro vás tipy z internetu na ty nejlepší. A pamatujte, že kvalitní řasenka vám nemusí udělat díru do peněženky. Cenovka při jejím výběru nemusí hrát vůbec žádnou roli. A často platí, že čím jednodušší, tím lepší. Takže zapomeňte na patentované kartáčky a vsaďte na klasiku.

Tyhle řasenky jsou podle internetu nejlepší.

Maybelline Great Lash

Začneme tou nejlevnější a nejikoničtější. Klasika od značky, která řasenky, tak, jak je známe dnes, vymyslela. Maybelline Great Lash dokáže s vašimi řasami zázraky. Černočerné dlouhé řasy můžete mít raz dva. 

Dior Diorshow

Hustý kartáček obalí každou řasu a nevytváří žmolky. Někdy se vyplatí si připlatit. Řasenka Diorshow není nejlevnější, ale stojí za každou korunu. Benefit They’re Real

Jsou skutečné! To si budete muset neustále opakovat, pokud si koupíte řasenky značky benefit. Oblíbenec většiny blogerek a youtuberek má kartáček, který si zamilujete, protože se s ním snadno manipuluje a nedělá žmolky. Navíc prodlužuje a vaše řasy tak budou nekonečné.
Clinique High Lengths Mascara

Jestli si nepotrpíte na objem, ale potřebujete mít řasy dlouhé a oddělené, pak je řasenka od Clinique přímo pro vás. Kartáček sice může vypadat zvláštně, ale funguje dokonale a snadno se s ním zachází.   Rimmel Extra 3D Lash

Řasenka značky Rimmel je na trhu už velmi dlouho a test času rozhodně zvládá. Jestli jste ji ještě nevyzkoušela, určitě jí dejte šanci. Jednoduchý a klasický kartáček vám řasy prodlouží a dodá objem.
Too Faced Better Than Sex

Jak už název řasenky napovídá, tahle řasenka je opravdu hodně dobrá. Navíc má krásný obal, takže pokud si potrpíte na to, jak váš makeup vypadá, pak máte výherce. Jinak samozřejmě prodlouží, oddělí a to všechno bez žmolků.