Jaké plány má redakce Iconiq na Vánoce?

/ Redakce

Vánoce se nám kvapem blíží a my spřádáme plány, jak je ve zdraví a klidu přežít. Vánoce, upřímně, málokdy bývají skutečně plné klidu a pohody. Jak je to s vánočními plány u nás v redakci?

Michaela, šéfredaktorka

O Vánocích bych nejraději někam odjela, užívala si zasněžených plání a popíjela horké nápoje. Bohužel takové plány musím ještě na čas odložit a těšit se na dětské úsměvy, které doufám, budou o Vánocích moje děti rozdávat. Mé plány jsou tedy jasné, nejdříve přežít dětskou nervozitu, pak rozbalení dárků a následné pochvaly, děkování či zklamání. Naštěstí ještě vše mohu hodit na Ježíška a své prohry či vítězství držet jako tajemství. Vánoce jsou tradičně o návštěvách babiček, bez kterých by Vánoce nebyly stejné a mám to štěstí, že mé děti mají ještě zcela generačně kompletní rodinu. Až vše utichne, vyrazíme na hory, kde budeme shazovat přebytečná kila z pojídání cukroví, řízků, kachen a pražených mandlí.

12400892_1041867999202733_1577354873368064468_n

Anna, lifestyle redaktorka

O Vánocích si Anna užívá naprostého relaxu. Takže pohádky, cukroví, salát, řízky, čtení nových knížek, které Ježíšek schová pod stromeček. Anna o Vánocích plánuje procházky, setkání s rodinou a kamarády. Na Boží hod vždy chodí k babičce na kachnu a pak se jde projít po Praze, nezapomene na svařák a plné užívání si vánoční atmosféry.

Silva, módní redaktorka

Silva by ráda do Vánoc navštívila Vídeň, nasála tam co nejvíce vánoční atmosféry, prošla si město a nakoupila dárky. Ano – zatím ještě nepořídila ani jeden. Hlavním plánem bude co nejvíce vypnout, odpočívat a cpát se cukrovím. Aby se ale jen neválela, po Vánocích vyráží na hory a po několika letech si zajezdí na snowboardu.

rathaus-vienna-christmas-market-austria

Tereza, módní redaktorka

O vánočních svátcích je Tereza zásadně offline. Čte si (konečně!) knížky, co dostala od Ježíška a kouká na pohádky. Snaží se každý den cvičit, chodí do posilovny, alespoň obden. Může pak jíst o to víc cukroví.

untitled-124-1020x444

Foto: Profimedia.cz; Soukromý archiv