Jaké plavky seženete na exkluzivní akci butiku La Marque?

/ Lenka Komrsková

Butik La Marque, který se už několik let specializuje na perfektně padnoucí spodní prádlo či plavky, chystá od 23. 5. do 25. 5. speciální akci. Na co se můžete těšit?

Znáte svou velikost?

V Butiku La Marque, který najdete hned u Obecního domu na adrese U Prašné brány 2 nebo na Bělehradské 79, si zakládají na osobním přístupu, který kromě relaxačního zážitkového nákupu zaručuje i spolehlivý výběr správné velikosti prádla i plavek. Jste si jistá, že tu svoji znáte?

Exkluzivní akce s proseccem v ruce

Personal shopper Michaela Vlčková vám bude po ruce hned tři dny za sebou na speciální akci, kdy nakoupíte nejnovější kolekci pro jaro a léto 2019 s 15% slevou. Akce probíhá v obou buticích od 23. 5. do 25. 5. Chcete-li využít konzultace, Michaela bude ve čtvrtek 23. 5. k dispozici v butiku u Obecního domu a následující dva dny, 24. – 25. 5. se přesune do Bělehradské ulice, třídenní slevy však probíhají na obou prodejnách zároveň! Dejte si skleničku prosecca či šálek kávy a nechte se rozmazlit expertkou s 25letou zkušeností, abyste zvolila správnou velikost, střih, barvu i design.

Plavková sezona se blíží

A na co se zaměřit? Prádlo je samozřejmě základ, plavková sezona se však nezadržitelně blíží, tak si zamilujte trendy jednodílné plavky s hravými detaily, divoké vzorované bikiny či stylové dvoudílné plavky v základních barvách pro střídmější povahy. Podívejte se na naše favority a objevte víc modelů přímo v buticích.