Jaké trenčkoty si pořídit na podzim?

/ Lenka Komrsková

Podzim a trenčkot k sobě prostě a jednoduše patří. Nemáte-li doma klasický či hravější kousek, je na čase se po nějakém poohlédnout. Z jakých si můžete vybrat?

Basic beige

Béžový trenčkot patří mezi basic investice – kvalitní kousek vám klidně vydrží celý život, tak buďte ekologické a ekonomické zároveň. Čistý look se postará o timeless kousek, který bude vždy nad všemi módními trendy.

 

Rain coat

Pláštěnka, flashback trend, který je ale značně praktický a do podzimních dnů ideální. Tak se s ním rovnou trochu pobavte a vyberte si hravější model posetý květinami nebo logománií. Nebojte se ani barev!

 

Trendy look

A co patří mezi nejaktuálnější vzory a barvy? Jednoznačně zvířecí kousky, zejména leopardí a hadí. Z barev vsaďte na žlutou, případně červenou a oranžovou. S pastelovými tóny budete chic, ale klidně zvolte i neonové.

 

Podzimní kostka

Šedá kostka je letošní podzim snad nejmódnější ze všech, tak si jí zařaďte do šatníku, obstará tak basic kousky. Nebojte se ani červeného tartanu a stále více viditelnější jsou drobné gingham kostičky.

 

Classic black

Milovnice černé mohou kromě klasického all black designu vyzkoušet i hru s materiály či vzory. Proč nevyzkoušet trendy lesklý vinyl nebo nenechat na trenčkotu vyniknout pár tenkých proužků?