Jarní beauty rituály, se kterými musíte začít hned teď

/ Redakce

Beauty rituálů není nikdy dost a po zimě to platí dvojnásob. Jak o sebe pečovat, aby se vaše tělo, vlasy, nebo pleť dostaly do té nejlepší formy?

Multimasking

Zašedlá a dehydratovaná pleť, ucpané póry, nebo jiné nedokonalosti. Pleť po náročné zimě zkrátka trpí. Dopřejte jí pravidelnou péči v podobě masky. Vyzkoušejte aktuální beauty hot trend – a to multimasking. Namixujte si kontrétní masku na míru a naneste ji tam, kde ji nejvíce potřebujete.

multi-masking

Pravidelný peeling

Vysušená a loupající se pokožka potřebuje jediné. A to pořádný peeling. Vyzkoušejte například kultovní  kávový Marc Scrub, který je z čistě přírodních ingrediencí. Ten naneste nejen na obličej, ale i na celé tělo. Zaručujeme, že za ten nepořádek v koupelně to vážně stojí!

16229297_1426040707406673_7598237681419550720_n

Jarní detox

Pár kilo navíc, zpomalený metabolismus, padající vlasy a nečistá pleť. Je na čase na pořádný jarní detox! Naordinujte si alespoň týdenní detoxikační kúru v podobě čistících čajů, ovocných a zeleninových šťáv a litrů čisté vody. Úplně omezte kouření, alkohol, cukr, mléčné výrobky a lepek.

gettyimages-539253819

Saunování

Do jarního detoxu zařaďte i pravidelné saunování a to alespoň 2x týdně. Pokud jste z okolí Hradce Králové, doporučujeme vyzkoušet novou přírodní saunu a kulturní osvěžovnu NUUK.

sauna-nuuk-0

instagram, archiv firem