Jarní elegance v rukou značky s.Oliver

/ Redakce

Příchod nového ročního období vítá také populární módní a lifestylová značka s.Oliver, jež opět nabídne pestrý výběr různých kousků, z nichž si vybere doslova každá krevní skupina každé věkové kategorie.

Do dámské kolekce s.Oliver jaro/léto 2015 se promítá šest odlišných témat, které ovšem charakterizují dva typické prvky – smyslnost a pohodlnost. Využito bylo nositelných materiálů, chytrých a funkčních detailů, síťoviny či populárních neoprenových vláken.

Jednoduché šaty, denimové kraťasy či ležérní sáčka a bundičky jsou často zdobeny ručně zpracovávanými detaily, samozřejmostí jsou také letní prvky jako puntíky, proužky, květinové vzory, inspirace mořským světem a propracovaná romantická krajka. Nadšeny budou ale také milovnice výraznějších barev a metalického lesku, vybírat lze s volných kalhotových kostýmů,  sukní i šatů.

s.Oliver SS2015

s.Oliver SS2015

Elegantnější řada s.Oliver PREMIUM je typická pro čisté linie, vysoce kvalitní materiály různých povrchových úprav a textur jako například hedvábí, organza, semiš či kašmír, které byly využity pro nové délky svetříků, kalhot i sukní.

Svůj návrat také slaví zavinovací sukně a splývavé materiály, je kladen velký důraz na komfort, jemnost a ženskost. Zajímavostí je také vliv různých kultur promítající se do oversized siluet, maxi šatů a vyšívaných tunik.

s.Oliver SS2015

s.Oliver SS2015

Stejně tak u pánské kolekce došlo k inspiraci hned několika různými tématy, čímž vznikly pohodlné sportovní kousky, kousky neformální a také oblíbená plážová móda.

Za hlavní inspiraci je považováno cestování po celém světě, což se promítlo v atmosféru afrického dobrodružštví zahrnující košile a pleteniny, etnické motivy a prvky ručního zpracování. Sportovnímu oblečení nechybí funkčnost, letní barevná paleta je doplněna o neonové detaily.

s.Oliver SS2015

s.Oliver SS2015

Značka opět vsází na své stálice v podobně kvalitních polo triček, letních bund, volně visicích košil a kombinuje jasné a svěží barvy. Nezbytnými letními kousky jsou samozřejmě kraťasy, teplákové kalhoty či volné vlněné svetry. Kolekce je navíc doplněna o řadu zajímavých doplňků zpracovaných ze syntetických a funkčních vláken jako je neopren a lurex. Pánové se tak mohou těšit na ruksaky, ledvinky, pouzdra a sportovní vaky. Přímým slunečním paprskům se budou lehce bránit pomocí kšiltovek výrazného vzhledu, jež doplní propracované kožené pásky či šátky.

s.Oliver SS2015

s.Oliver SS2015

Foto: Archiv S.Oliver