Jarní kolekce na festivalu v Palm Springs

/ Redakce

Úvodní část roku již tradičně patří předávání různých významných ocenění. Již brzy nás čekají Zlaté Glóby či filmoví Oscaři.

Události vyžadující červený koberec odstartoval filmový festival v Palm Springs. Hvězdy se hodily tzv. do gala a sáhly po jarních kolekcích 2015. Mně osobně bezesporu nadchl styl čerstvé maminky Rosamunde Pike, která mimo červený koberec oblékla černobílou plizovanou sukni s černým slabým svetříkem na tělo a rozkošné sandálky. Na slavnostní předávání cen zvolila šaty áčkového střihu z dílny Alexander McQueen.

Rosamunde

Rosamunde

Rosamund Pike v šatech Alexander McQueen

Rosamund Pike v šatech Alexander McQueen

Letošní jaro bude patřit odstínům oranžové. Není tedy divu, že i americké herečky sáhly po této barvě. Julianne Moore neodolala šatům od Michaela Korse a Laura Dern sáhla do jarní kolekce Matthew Williamson.

Laura Dern

Laura Dern

Julianne Moore

Julianne Moore

Sophie Hunter a Benedict Cumberbatch vskutku červený koberec rozzářili svou přirozeností a ležérností. Sophie zvolila letní model z aktuální kolekce Just Cavalli, a i když tyto šaty působí spíše plážově, Sophii velmi sluší. Její vizážista vše sladil tak, aby umocnil finální vzhled.

Sophie Hunter a Benedict Cumberbatch

Sophie Hunter a Benedict Cumberbatch

Britská herečka Felicity Jones zvolila úzké šaty z dílny Monique Lhuillier. Horní krajkový díl dodává šatům noblesu i nádech erotiky, avšak elegance hodná slavnostní události zůstává.

Felicity Jones

Felicity Jones

Bylo by skvělé, kdyby se české celebrity nechaly inspirovat a na předávání Českých lvů se těm světovým snažily vyrovnat.

Foto: Profimedia.cz