Jarní kombinace, bez kterých se letos neobejdete

/ Redakce

S prvními slunečnými dny přichází touha opět vytáhnout ze dna šatníku ty milované barevné kousky, které jsme zazimovaly. Letošní jaro bude ve znamení neobvyklých kombinací, které musíte vyzkoušet. Máme pro vás tipy na dokonalý jarní outfit od casual sandálů kombinovaných s trenčkotem, po sofistikované loaferky s kabelkou do ruky!

 1.Trenčkot + nízké sandály

Jaký jiný evergreenový kousek by mohl být ideálnějším na teplejší jara, než klasický trenčkot. Pro neobvyklou a inovativní kombinaci tentokrát vyzkoušejte trenčkot stažený opaskem pro zvýraznění siluety, v kombinaci s kontrastními nízkými sandály a mini kabelkou stejné barevné nuance vytvoříte stylovou dokonalost. Tento ležérní look je efektní a zároveň pohodlný na jarní vycházky parkem.

hbz-spring-must-haves-02

2. Pruhy a flatform boty

Jedním z dalších neodmyslitelných trendů sezóny je také perfektní  “mix & match” textur a vzorů. Kombinováním například pruhovaných šatů z materiálu makramé s pohodlnými nazouváky na platformě s espadrilkovou podrážkou tvoří neočekávaný a zajímavý look. Nebojte se také mezi sebou kombinovat velké vzory s malými a grafické vzory s těmi květovými. Efekt bude výjimečně poutavý!

hbz-spring-must-haves-05

3.Kabelka do ruky + slip-on/loafer mokasíny

Mezitím co vaší “pracovní kabelce” do ruky pořídíte nový kabát v jedné z trendy barev, v mokasínech, neboli slip-onech zůstanete dokonale při zemi. Tato kombinace tvoří dokonalý soulad pro den, ve kterém jsou vaše vyhlídky plné uspěchanosti. Pro stylový twist se vašemu outfitu nebojte dodat barevný akcent, který se bude opakovat. Celý outfit to tak dokonale stmelí a budete působit vyváženě.

hbz-spring-must-haves-01

4. Patchworková kabelka + květované šaty

Folklórový, etnický, ale i bohémský model doplňte o patchworkový kousek například v podobě kabelky. Dát oděvu s tradičním nádechem moderní twist se zdá být hitem posledních sezón. A my s ním naprosto souhlasíme! Co může vypadat lépe, než outfit sestavený ze zajímavých kousků a doplňků. Struktury, vzory a zářící úsměv tvoří dohromady recept na dokonalý jaro-letní look.

hbz-spring-must-haves-03

5. Casual kabelka s dlouhými uchy + top s odhalenými rameny

Modely s odhalenými rameny v gipsy stylu jsou jasnou letošní volbou  žen, které chtějí být rafinované a decentně sexy. Taková romantická večeře v neformální restauraci udělá z kombinace topu s odhalenými rameny a casual kabelky dokonalou volbu.

hbz-spring-must-haves-04

Foto: Foto Jennifer Livingston