Jarní novinky českého dua Chatty

/ Redakce

Anna Tušková a Radka Sirková vítají příchod jara ve velkém. Zahájily prodej nové kolekce a také představily novou kampaň.

Od minulého čtvrtka máme možnost se blíže seznámit s novou kolekcí české módní značky CHATTY. Kolekce vytvořená pro sezónu jaro/léto 2015 nese název Protected Landscape a duo ji dostalo možnost prezentovat na berlínském fashion weeku i pražském fashion weekendu během loňského podzimu.

Kolekce je inspirována křehkostí přírody, která nás obklopuje ve své každodennosti sloučením a prolínáním světů a stylů. Autorky jednotlivých modelů se pokusily hledat odpovědi na otázky, kým dnes jsme a zda ještě stále žijeme v souladu s přírodou nebo se z nás staly syntetické – uměle vytvořené bytosti.

CHATTY BERLIN1075

Jak už to tak v modelech Anny a Radky bývá, opět dochází ke kombinaci sportovních prvků s přírodními materiály (bavlněný denim, viskóza či organza), jež jsou zpracovány precizním krejčovským řemeslem.

Zajímavostí je také autorský digitální tisk, který ke značce už několik sezón bezesporu patří. Barevné paletě dominuje bílá, šedá a růžová. Mezi nejvýraznější kousky patří nylonový kabát, vrstvené šaty z viskózy s digitálním potiskem a také hedvábný trenchcoat.

CHATTY BERLIN1101

Značka si také pro své příznivce připravila zcela novou kampaň s modelkou a violoncellistkou Terezií Kovalovou. Tu svým objektivem experimentálně zachytil Matěj Třešňák, který během focení využil průhledných ploch odrážejících světlo.

“S Terezií jsme spolupracovaly poprvé a okamžitě jsme si ji zamilovaly. Hledaly jsme přesně takovou tvář jako je ona – ke kolekci skvěle ladí a to, že je nejen modelka, ale současně i respektovaná hudebnice, je dokonalým bonusem”, řekla ke spolupráci Radka Sirková.

CHATTY KAMPAN 2015 small1

S kolekcí se můžete blíže seznámit na adrese showroomu CHATTY v Haštalské 21.

Foto: PR CHATTY