Jarní a letní trendy: Co nosí všichni insideři?

/ Redakce Foto: Pinterest, le21eme.com

Díky iniderům vám už teď prozradíme, co budeme všichni nosit v létě.

Nemůžete se už dočkat teplého počasí? My také ne. Jaro sice na chvíli vykouklo, ale ještě pořád není v plné síle, takže máte čas si pořídit něco nového na teplejší dny. Podívali jsme se na naše nejoblíbenější insidery a módní experty, abychom vám trochu pomohli se zorientovat v obchodech zaplněných krásnými novými kousky.

Nebojte, nejste v tom sama, i my často nevíme a bloudíme. Hromady nových trendy kousků někdy způsobí to, že člověk úplně ztratí hlavu a pak zjistí, že stejně nemá co na sebe. To se vám ale letos nestane!

Takže po čem sáhnout tento rok?

Košík

Malý, velký, z tuhého proutí nebo jemný. Musíte ho mít! Letos je navíc povolený i do města a do práce, takže investice se vyplatí! Noste ho nějak podobně, jako chic francouzka Jeanne Damas.

Kostkované kalhoty

Zdá se, že se bez nich letos neobejdete. Jsou vážně cool a hodí se ke všemu, takže není o čem přemýšlet. Sáhnout můžete po volných, nebo skinny. Je to jen na vás. Chybu neuděláte. A jestli na kalhoty moc nejste, jděte do sukně.

Bílé šaty

Bílé lehké šaty jsou na léto tím nejlepším kouskem oblečení. Hodí se kamkoli a můžete je nosit do roztrhání. Letos jsou na must have listu snad všech módních insiderů a vy je potřebujete také. Vybírat můžete ze spousty střihů a materiálů. Do práce třeba košilové a na pláž lněné a rozevláté.

Červená halenka

Barva, která zaplnila Instagram a vzala ho útokem, jako už dlouho žádná jiná – červená. Barva vášně, díky které si vás každý všimne, což je dokonce vědecky dokázané. Navíc se skvěle hodí k modrým džínám i černým kalhotám.

Velké zlaté šperky

A jako tečku na závěr zlaté šperky. Letos jsou nejvíce trendy velké zlaté náušnice a výrazné prsteny. Dokonalost je v detailu a díky těmto šperkům bude vypadat i bílé tričko jako ten nestylovější kousek.