Jaro: Obnovte váš botník

/ Redakce

Jaro je tady. Kozačky pomalu, ale jistě umyjte a uskladněte zpět do krabic, kde na vás ten půl rok rády počkají a vyrazte na nákupy. Nadešel čas pro správné botomanky.

Botomanka není milovnicí botoxu, jak by se mohlo zdát, ale milovnicí bot. A to přímo vášnivou. I 70 párů bot není žádný počet, a přeci si takové z nás každé druhé ráno řeknou, že nemají ten správný pár bot. Této nezkrotné vášně využívají i módní značky a každou sezónu mají pro nás opět novou kolekci, které se snažíme odolat, ale málokdy to vyjde.

Je nejvyšší čas obnovit váš botník a dát tam pár trendy kousků letošní sezony. Nakupovat můžete na internetu, v Pařížské i obchodních centrech. Vždy ale vsaďte na pohodlí a originalitu. Nekoukejte na to, jestli jsou boty nadčasové. Zkuste se pro jednou trochu odvázat a nechat se inspirovat například Brianem Atwoodem a jeho pusinkami.

Brian Atwood

Brian Atwood

Pokud ale přeci jen raději dáváte přednost minimálně v barvách klasice, tak černobílá kombinace talentovaného obuvníka Paul Andrew je pro vás to pravé.

S/S 2015 Paul Andrew

S/S 2015 Paul Andrew

Pokud jste milovnicí vysokých jehlových podpatků, pak vás jarní kolekce slavného obuvníka s českými kořeny Manola Blahnika velmi potěší. Bát se nemusíte, tyto boty jsou navíc i pohodlné, což jsme v redakci osobně vyzkoušely. V těchto se skutečně dá vydržet celý den, jediný problém jsou dlažební kostky, přes ty raději přeskákejte po špičkách. Posílíte tím lýtka, která budou v takovýchto botičkách ještě více sexy.

S/S 2015 Manolo Blahnik

S/S 2015 Manolo Blahnik

Jestli se vám skákat nechce a toužíte po naprostém pohodlí, pak vaše kroky zaveďte do Pařížské ulice do butiku Gucci. Tam si rozhodně vyberete úžasnou botu, která skrývá v sobě eleganci, kouzlo i komfort.

S/S 2015 Gucci

S/S 2015 Gucci

Nezapomínejte ani na sportovní styl. Tenisky jsou stále v kurzu, ale jejich vzhled se dávno posunul od klasické bílé k pestrým vzorům. Saint Laurent vsadil na lesk a modré hvězdy.

S/S 2015 Saint Laurent

S/S 2015 Saint Laurent

Ať se rozhodnete pro jakékoli, vždy myslete na to, že boty jsou základ celého outfitu. Špatný výběr obuvi může vaši snahu o dokonalost zcela pohřbít.

Foto: Archiv firem