Nejvyšší čas dostat se do kondice! Začněte běhat jako Taťána Kuchařová

/ Redakce

Značka adidas přichází na trh stále s novinkami a následuje trendy, mezi které běhání rozhodně patří. Z běhu se stal fenomén. Na maratóny trénuje snad každý kolem nás. Nejdůležitější součástí tréninku jsou jednoznačně boty a pak čas. Inovativní běžecké boty určené výhradně pro ženy nazula i jedna z nejkrásnějších žen planety Taťána Kuchařová, která se díky značce adidas do běhu zamilovala.

„Běhám jen pár let, ale díky dlouhodobé spolupráci s adidasem mě běhání baví snad ještě více než v začátcích,“ pochvaluje si Miss World.

hires__27344u

Na vývoji spolupracovaly běžkyně po celém světě a výsledkem je stylová a perfektně padnoucí bota. I nadále ženy v běhu podpoří osvědčené odpružení Boost, které díky tisícům drobných energetických kapslí uchovává energii při došlapu a okamžitě ji při odrazu opět navrací. Perfektní držení klenby zaručí přiléhavá a pohodlná konstrukce, kterou tvoří novinka „floating arch“. Ta společně s podešví stretchweb dělá z každého páru PureBOOST X unikátní botu šitou na míru díky dokonalé adaptaci a podpoře, kterou při běhu poskytuje.

hires__47101u

„Jsem moc ráda, že opět mohu být u toho, když adidas přichází s inovativní novinkou, vždy mě totiž v běhání podporoval. Už mi bylo dopřáno boty pořádně ozkoušet a nemůžu si vynachválit, jakým způsobem sedí na noze. Perfektně obepnou chodidlo a zároveň mi poskytnou při běhu dostatečnou stabilitu,“ říká Taťána Kuchařová.

hires__47671u

Ne náhodou se tváří PureBOOST X stala světově úspěšná modelka. Je symbolem aktivní a moderní ženy, která běh chápe jako součást svého životního stylu, a přesně pro ně značka adidas boty navrhla. Pyšní se proto nejen dokonalou konstrukcí a pohodlím, ale i skvělým designem, jaký dnešní ženy přirozeně vyžadují.

hires__47012u

„Líbí se mi, jak bota vizuálně zeštíhluje a zmenšuje nohu. Obyčejně běžecké boty stylově poněkud pokulhávají, ale tyto bych si klidně ráda obula i v rámci běžného nošení,“ pochvaluje si PureBOOST X rovněž Zorka Hejdová. I ona již dlouho ráda běhá a společně s Taťánou se chystá i na zářijový pětikilometrový adidas Běh pro ženy, na který je nové boty nepochybně doprovodí.

hires__47356u

Díky inovacím značky adidas je běh pro ženy opět o něco jistějším a radostnějším, aniž by byly nuceny ubírat něco ze svého stylu.

Foto: Adidas