-->

Jedna z nejpopulárnějších žen na Slovensku bude reprezentovat společnost Premium Fashion Brands

/ Redakce

Společnost Premium Fashion Brands, která sdružuje butiky s dostupnou luxusní módou v České republice a na Slovensku, uzavřela lukrativní smlouvu s jednou z nejpopulárnějších žen na Slovensku, Soňou Skoncovou.

Soňa Skoncová od února nastoupila na pozici Country managera pro Slovensko a nově tak prezentuje světové značky zvučných jmen jako Armani Jeans, Trussardi Jeans nebo Weekend Max Mara. Slovenská vicemiss z roku 2OO9 bude mít na starosti marketing a business developement skupiny Premium Fashion Brands a jejích značek na slovenském trhu. Zároveň bude zastřešovat event management a media relations. Dalším zásadním důležitým úkolem bude komunikace v online prostředí prostřednictvím sociálních sítí PFB a spolupráce s ambasadory značky.

sonas_12

Tato pracovní nabídka ale známé Slovence nebude bránit v jejích mediálních a modelingových aktivitách. I nadále bude působit v TV JOJ jako moderátorka a tvář pořadu Topstar. Dále se bude věnovat i svým aktivitám v modelingu, ve kterém se pohybuje již od svých 15 let, a svému úspěšnému projektu I love Kuku.

“Nesmierne si vážim ponuku, ktorú som prijala s rešpektom a veľkým nadšením. Verím, že moje dlhoročné skúsenosti v oblasti módy, médií a sociálnych sietí budú pre spoločnosť Premium Fashion Brands očakávaným prínosom. Teším sa, že budem súčasťou tohto dynamického tímu ľudí,” , řekla Soňa Skoncová pro slovenský portál webnoviny.sk.

Foto: Archiv firem