Jerome Dreyfuss talent z Francie

/ Redakce

Jerome Dreyfuss velké jméno ve světě módy, ale u nás v Čechách někdo velmi neznámý. Je to velká škoda. Tento talent je ve francouzské módě již nyní ikonou. Ve světě módy se směle pohybuje již od svých 18 let, kdy se stal asistentem Johna Galliano. Ihned poté se stal i poradcem prestižní agentury Elite, která objevuje velká jména světa modelingu.

Ve svých 23 letech v roce 1998 představil svou první vlastní kolekci „Couture A Porter„. Tato kolekce měla takový úspěch, že ho okamžitě začali nazývat „novým Jean Paul Gaultierem“. Nicméně Jerome se v roce 2002 rozhodl věnovat a soustředit pouze na módní doplňky. To se později ukázalo jako skvělé rozhodnutí. Na svět přišla jeho kolekce kabelek s názvem „Roots de Luxe“ a obratem se stala absolutním hitem. Jeho kabelky nelze přehlédnout a skutečný odborník je pozná mezi všemi. Jeho zpracování kůže je dokonalé.

V roce 2006 Jerome představil svou další kolekci kabelek, která nesla jeho label „Agricouture“, a která byla ekologicky přátelská, což v té době bylo přelomové. Francouzská značka Jerome Dreyfuss se poté dostala do celého světa a stala se uznávanou značkou módních doplňků. Po otevření butiku v Paříži, se další postupně otevřeli i v New Yorku, Hong Kongu a Tokyu. Dnes kabelky této značky nosí i světové celebrity jako Diane Kruger, Olivia Ruiz, Juliette Binoche, Jade Jagger, Peaches Geldof, Jessica Biel, Emmanuelle Béart a v neposlední řadě módní ikona Sarah Jessica Parker, která bez svého Jerome Twee Mini Bag neudělá ani krok. Nyní si můžete tento luxus dopřát i vy. Internetový obchod www.beinstyle.cz vám tuto novinku nabízí.

 

Foto: facebook.com

0 Comments

Leave a Comment