Jít na kávu s bývalým? Ano nebo ne?

/ Redakce

Pokud jste se s partnerem nerozešli ve zlém, po každém rozloučení přichází otázka: Zůstaneme teď kamarádi?

A pak přicházejí další otázky: Budeme se dál stýkat? Zůstaneme v kontaktu? Všechny tyhle otázky a spoustu dalších byste měli vyřešit společně. Což ale není vždycky tak jednoduché. Horší pak je, když jste po rozchodu ukončili veškerou komunikaci a bývalý partner vás pozve na kafe. Půjdete?

Ono pověstné pozvání na kafe totiž může být jen záminka. Třeba chce jen zjistit, jestli mezi vámi pořád něco je. Jestli vy k němu stále něco cítíte. Nebo se chce naopak ujistit, že rozchod byl dobré rozhodnutí. Je také dost možné, že vás chce zpátky. nebo se s vámi chce jen vyspat.

A co vy? Jste už ze vztahu vyléčená? Zajímá vás vůbec, jak se bývalý má? Chcete ho vidět? Není to zbytečné? Chcete ho zpátky?

Odpovězte si na všechny otázky, které jsme tu zmínili. Schůzka s bývalým totiž, ať chcete nebo ne, není jen obyčejná schůzka. Může se různě zvrtnout a vy byste si měla ujasnit, co chcete. Ze schůzky se totiž může vyklubat pokračování vztahu nebo se naopak můžete třeba pohádat kvůli nedořešeným záležitostem.

Každopádně nic z toho nezjistíte, když na schůzku nepůjdete. Pokud jste sama, nic vám nebrání na schůzku jít. Jestliže už ale máte nový vztah, dejte pozor, aby váš současný přítel za schůzkou neviděl něco jiného.