Kabelkové jarní trendy

/ Redakce

Jaro je už za dveřmi a podle předpovědi bude nadprůměrné. Čeká nás jarní úklid, který by se měl týkat i vašeho šatníku.

Kabelkami jsme posedlé stejně jako botami. A každá sezona vyžaduje obnovu “kabelkové” sbírky. Návrháři a světové značky to dobře ví a ve svých kolekcích na ně nikdy nezapomínají. Na nadcházející jarní a letní sezonu nám nabízejí bohatou škálu, ze které si zákonitě musí vybrat každý. Pokud dáváte přednost jednoduchosti a klasice, pak zůstaňte věrné značce Louis Vuitton či Lanvin. Jejich klasický tvar a jednobarevnost vám budou lichotit.

Louis Vuitton S/S 2015

Louis Vuitton S/S 2015

V případě, že upřednostňujete hravost a nepřehlédnutelnost, pak rozhodně limitovaná série kabelek Chanel ve tvaru rádia toto naplňují. Karl Lagerfeld si jednoduše stále rád hraje a šokuje. Rovnice 5×5=logo Chanel je v matematice jedinečná a absolutně neokoukaná. Studentkám jistě přijde takováto matematika dokonce zábavná.

Chanel S/S 2015

Chanel S/S 2015

Marc Jacobs jistě osloví milovnice Scifi či UFO, alespoň tak jeho plastové kabelky působí a svým originálním designem je jistě potěší.

Marc by Marc Jacobs S/S 2015

Marc by Marc Jacobs S/S 2015

Návrhářka značky Marni Consuelo Castiglioni vskutku popustila uzdu své fantazie. Kromě bot na kolečkách nám dává na výběr i pestrobarevné kabelky připomínající kresby z pohádkových knížek.

Marni S/S 2015

Marni S/S 2015

Prada se drží své tradice. Nechybí čtvercové tvary šetřící barvami, ale sázející na kvalitu.

Prada S/S 2015

Prada S/S 2015

Dvojice Dolce a Gabbana již několikátou kolekci nabízí jednobarevné kabelky se zdobnými zlatými aplikacemi.

Dolce&Gabbana S/S 2015

Dolce&Gabbana S/S 2015

Značka Fendi na jaře nezapomněla ani na kožešinu, která zdobí kabelky poseté vyšívanými květinami. Při jejich doteku naprosto zjihnete a začnete po těchto ozdobách toužit. O malém Karlovi se vám bude jistě i zdát. Ten je prostě nejvíc.

Fendi S/S 2015

Fendi S/S 2015

Foto: Archiv firem; Facebook.com