Kam vyrazit na valentýnské rande

/ Redakce

Zapomeňte na rande v cukrárně, romantické restauraci nebo multikině, to umí vymyslet každý. Překvapte svou polovičku něčím neotřelým a zajímavým…Nakonec, pak si i do té restaurace můžete zajít.

DSC_0594Splňte partnerovi sny
Chcete si vysloužit titul “Partnerka roku”? Vezměte svého partnera za zábavou do PUZZLE ROOM a nechte ho stát se třeba tajným agentem. Ne, neděláme si legraci a nebudete skládat puzzle! Jedná se o únikovou hru ve stylu Pevnosti Boyard, ve které během 60 minut musíte rozluštit několik hádanek, otevřít zamčené bedny nebo odhalit falešné stropy a dostat se ven. Věřte, že si to užije nejen on, ale také vy. (www.puzzleroom.cz)

cas-1Legendární romantika
Kino Lucerna promítá na Valentýna legendární romantiku v hlavní roli s Ingrid Bergman a Humphrey Bogart. Film Casablanca není žádným laciným sladkým dojákem vhodným tak akorát k muchlování. Naopak, jedná se o klasiku, kterou by měl vidět každý a Valentýn je k tomu ideální dobou, co vy na to? (www.kinolucerna.cz)

aniDo kina
Nebaví vás sladký Valentýn? Pak vyrazte v 19:30 do Rock Café na Antivalentýnskou promítačku desítky animovaných filmů o lásce, které nejsou pro děti, v jejích nejrůznějších podobách.  Budete se bavit, dojímat i divit a uvidíte, co jste ještě neviděli. O lásce vám budou vyprávět animátoři z Íránu nebo Japonska a rozhodně nečekejte disneyovské dojáky, ale spíš oživlé loutky, papírky nebo komiksáky. (www.rockcafe.cz/program/kinosal-valentynska-anipromitacka)

TIP: Ještě než zítra vyrazíte na schůzku s partnerem, co takhle si pořídit něco pěknou výbavu? Dnes do 19 hodin je otevřen valentýnský Fashion POP-up, kde si můžete prohlédnout a samozřejmě také pořídit sofistikované modely Kateřiny Geislerové, šperky Kat.jewellery z dílny Kateřiny Sochorové a také designové erotické pomůcky whopp.de.doo od Anny Marešové.

Zdroj foto: Archiv, Flickr.com/www.flickr.com/photos/[email protected]/