Karlie Kloss tváří značky Lindex

/ Redakce

O tom, proč se talentovaný návrhář Matthew Williamson rozhodl spolupracovat s módním řetězcem Lindex, jsme mluvili už na konci července. V té době jsme ovšem netušili, že tváří této ojedinělé kolekce se stane světová topmodelka Karlie Kloss.

Kampaňové fotky byly odtajněny teprve před několika dny. Karlie Kloss, americká modelka a andílek značky Victoria´s Secret má zkušenosti s většinou světově proslulých značek. Předváděla a účastnila se reklamních spotů pro taková jména jako Jean Paul Gaultier, Donna Karran, Nina Ricci, Alexander McQueen, Elie Saab, Hermes, nebo Oscar de la Renta.

Karlie není ovšem pouze skvělou modelkou s typickou chůzí plnou síly, mezi její koníčky patří pečení, jízda na kole či balet. Vedle Karlie je ovšem na fotografiích v nové kampani zachycen i samotný tvůrce kolekce Matthew, jež dodává snímkům notnou dávku optimismu a pozitivní energie.

Fotky vznikaly v londýnském studiu pod rukou Gianpola Sgury a jejich styl výborně doprovází barevné vzory, odvážné potisky a zdobné detaily celé kolekce, jejíž součástí bude také avizované tričko s potiskem Williamsovy dílny SHOW SOME LOVE. Tričko je vlastně symbolem celé kampaně a jeho hlavním cílem je podpora boje proti rakovině prsu. Desetina částky z každého trička tak poputuje na konto Aliance žen s rakovinou prsu, konkrétně projektu Bellis Young & Cancer a bude k zakoupení ve všech prodejnách Lindex již od 7. října. Pokud ovšem nemáte prodejnu poblíž, nemusíte zoufat, k dostání bude i prostřednictvím internetového obchodu.

Foto: Archiv značky