Kate Moss opět pro Topshop

/ Redakce

Jakoby to bylo včera, kdy jsme chtěli uzmout alespoň jeden kousek, který měla navrhnout britská topmodelka pro Topshop, a už je to tu zas.

Společně s běžnou jarní kolekcí anglické konfekce Topshop se bude prodávat i jedna zajímavá limitka. Navrhne ji Kate Moss, vyléčená závislá, která se naplno vrátila i do modelingového světa. S oblíbeným řetězcem už přitom dlouhodobě spolupracovala, vrací se tam po třech a půl letech.

Celkem si Kate Moss pro Topshop připraví přibližně 40 kousků, přičemž se do výsledku počítají jak oděvy, tak i doplňky. Kolekce by se měla prodávat ve čtyřiceti obchodech po celém světě. Jestli k tomu patří i ten pražský v Palladiu a co bude případně nabízet, zatím nevíme. Zaručený už je ovšem prodej přes e-shop, který do České republiky běžně zasílá.

Kate Moss už prý na kolekci pracuje. Momentálně ji konzultuje s kreativní ředitelkou Topshopu Kate Phelan. Na modelku se těšil i majitel celé společnosti, Sir Philip Green. „Osobně jsem nadšený, že se Kate Moss chtěla vrátit do Topshopu a opět tu pracovat,“ prohlásil pro tiskovou zprávu.

Foto: Archiv Kate Moss pro Topshop